• חברת WIX, בעלת פלטפורמה לבניית אתרים באינטרנט, החליטה לחגוג אמש את אירוע הסופרבול, זאת מאחר שסרטון פרסומת של החברה, בה מככבים שחקני פוטבול, שודר באירוע המדובר והמתוקשר. לכבוד האירוע המרגש, בחברה ערכו הקרנה מיוחדת ומסיבה לעובדים עד אור הבוקר. האירוע כלל מאכלים בסגנון אמריקאי כמו המבורגרים, פופקורן, כריכים שונים וגם בר אלכוהול חופשי. בכירי החברה הגיעו לחגוג, ביניהם מנכ"ל החברה אבישי אברהמי, נשיא החברה, ניר זהר, וסמנכ"ל השיווק, עומר שי. גם הבמאים ג'ף האגינס ופרנק סמואל הגיעו במיוחד מעבר לים לכבוד המאורע.
  • בשורה משמחת לצופי עונת "מאסטר שף VIP": חברת איקאה, נותנת החסות של התוכנית, תערוך תחרות גם בשבילכם. במסגרת התחרות, אחד הצופים יזכה להשתתף בסדנת בישול פרטית באחת מחנויות איקאה ברחבי הארץ ובליווי אחד ממתמודדי התוכנית. בכירי החברה וביניהם סמנכ"לית השיווק, אפרת צור, חגגו את שיתוף הפעולה עם שופטי התוכנית מיכל אנסקייונתן רושפלדחיים כהן ואייל שני.
אירוע גמר
תחרות גם לצופים. שופטי התכנית

אתי וגבי רוטר, מנכ"לים משותפים של חברת האופנה "קסטרו", השיקו אמש את קולקציית האביב לשנת 2015 בהיכל הספורט החדש בתל אביב. אל התצוגה, בהפקתו של מוטי רייף, הגיעו בכירי עולם העסקים וביניהם ענת פדני, פנינה אדרי, הvjס מוזס ליכטנשטיין, רני והילה רהב, אסי טוכמאייר, ורד רוזן, עתליה שמלצר, אבי קינן, ישראלה שטיר ועוד.

רותם סלע, אתי רוטר, לינה רוטר, גבי רוטר קסטרו תצוג (צילום: אלירן אביטל  )
משפחת רוטר ורותם סלע | צילום: אלירן אביטל

ענת פדני  (צילום: אלירן אביטל)
ענת פדני | צילום: אלירן אביטל

ורד רוזן קסטרו תצוגתאופנה אביב קיץ 2015 (צילום: אלירן אביטל)
ורד רוזן | צילום: אלירן אביטל
  • בכירי קבוצת קרסו, יבואנית רנו בישראל, והנהלת מכבי תל אביב בכדורסל, חגגו את חתימת הסכם שיתוף הפעולה בין הצדדים לשנת 2015. אל החגיגות הגיעו מנכ"ל קבוצת קרסו, איציק וייץ,עו"ד ויו"ר מכבי תל אביב שמעון מזרחי, שחקני הקבוצה ועוד.

איציק וייץ מנכל קבוצת קרסו עם עורך דין שמעון מזרחי (צילום: אלעד גוטמן )
וייץ ומזרחי | צילום: אלעד גוטמן
  • בשורה משמחת לצופי עונת "מאסטר שף VIP": חברת איקאה, נותנת החסות של התוכנית, תערוך תחרות גם בשבילכם. במסגרת התחרות, אחד הצופים יזכה להשתתף בסדנת בישול פרטית באחת מחנויות איקאה ברחבי הארץ ובליווי אחד ממתמודדי התוכנית. בכירי החברה וביניהם סמנכ"לית השיווק, אפרת צור, חגגו את שיתוף הפעולה עם שופטי התוכנית מיכל אנסקי, יונתן רושפלד, חיים כהן ואייל שני.

הפרזנטורית ההריונית, הדוגמנית אור גרוסמן, זכתה הבוקר להפתעה על סט הצילומים של מותג האיפור איל מקיאג'.  בעלי החברה, אורן הולצמן, הגיע לסט הצילומים של קמפיין הקיץ ל-2015 במיוחד כדי לברך את הפרזנטורית שלו על הריונה הראשון.

איל מקיאג צילומי קמפיין מראה איפור אביב קיץ 2015  (צילום: רפי דלויה )
אור גרוסמן והולצמן | צילום: רפי דלויה
  • רני רונאל, בעלי חברת "דה פלוס", אשר הפיק את מסיבת הרחוב הגדולה בחודש שעבר, עובד במרץ על שיפוץ משאיות עתיקות לפסטיבל FoodTrucks Fest Tlv 2015, אותו יפיק עם העיתונאית מרב סריג. 
  • בצעד מפתיע הודיע בנק דיסקונט על סיום ההתקשרות עם הקומיקאי, ישראל קטורזה, ומגיש הטלוויזיה, מודי בר-און, לאחר שנים רבות של עבודה משותפת. מדובר במהלך רציני היות והשניים הפכו מזוהים מאוד עם הבנק, כאשר בר-און שימש כפרזנטור של הבנק כ-12 שנה ואילו קטורזה הצטרף אליו לתפקיד לפני כ-7 שנים. הפרסומות של השניים זכו לאהדה בקרב הציבור ובסקרים נבחרו לפרסומות האהובות ביותר.

השניים קיבלו שכר המוערך במאות אלפי שקלים בשנה עבור השתתפותם בפרסומות, אירועי יחסי ציבור וקידום מכירות של החברה.  כדי להמחיש לכם מעט עד כמה בדיוק זהו מהלך מפתיע ודרמטי, זה בערך כמו שאסי כהן יסיים את ההתקשרות עם הבנק הבינלאומי ואילו ארז טל מבנק הפועלים. לא לדאוג, התרחישים האלו הם מטאפוריים בלבד.

מדוברות בנק דיסקונט נמסר בתגובה: "במסגרת עיצובה מחדש של השפה הפרסומית והתקשורתית של הבנק, הוחלט במשותף על סיום ההתקשרות עם מודי בר-און וישראל קטורזה. הנהלת הבנק מודה למודי ולישראל על העבודה המשותפת ועל תרומתם הרבה לפרסום המוצלח של דיסקונט".

ישראל קטורזה ומודי בראון
כבר לא. בראון וקטורזה

פניות לכתב גיל משעלי: gil.mishali@mako.co.il