• כמעט שנה אחרי שחיתן את בתו קטיה עם בן זוגה במסיבה מפוארת, הגיעה תורה של בתו הקטנה של האוליגרך ארקדי גאידמק לצעוד אל החופה. בניגוד לאחותה הגדולה שהלכה על נוף מדברי, סוניה גאידמק (31) העדיפה ללכת על שמורת הטבע נאות קדומים הסמוכה לירושלים. גאידמק נישאה שם לבן זוגה, איש העסקים הצרפתי אלכס (אליהו) סלם בן ה-29 בנוכחות של כשלוש מאות קרובים מהארץ ומחו"ל.

מה שכן דומה לבחירותיה של האחות קטיה הוא חברת ההפקות סקיי שהופקדה גם על היום המרגש של סוניה. על העיצוב היו אחראים "האוס אוף ארט", שאחראים על לא מעט עיצובים של האלפיון העליון. בחלק האמנותי הופיעה להקת החתונות "לג'נד", בה חברים יוצא כוכב נולד, לירון לב ויוצא להקת עדן, גבריאל בטלר. על האוכל ניצח השף פול אסנהיים, שניצח גם על האוכל הצמחוני בחתונה המדוברת של נינט.

 

מחלקה ראשונה מאי 11
שלב ההכנות

מחלקה ראשונה מאי 11
הכנת החופה

מחלקה ראשונה מאי 11
רגע החופה המרגש

סוניה גאידמק
על רחבת הריקודים

קביעת מזוזה חברת גיא ודורון לוי  (צילום: חן גלילי)
בילסקי עם גיא ודורון לוי | צילום: חן גלילי
  • יזמי הנדל"ן גיא ודורון לוי ערכו אמש חניכה לדירה הראשונה של הפרויקט באחריותם. השניים הקימו את פרויקט המגורים השאפתני בשכונת נווה זמר ברעננה, שכונה העתידה להפוך לגדולה ביותר בעיר עם 3,500 יחידות דיור. טקס החניכה נערך במעמד ראש העיר זאב בילסקי וסגנו, עו"ד איתן גינזבורג.

אירוע השקה bizibox  (צילום: דנה קופל)
רעיה שטראוס, גרשון וחיימוביץ | צילום: דנה קופל

  • אשת העסקים והפילנטרופית, רעיה שטראוס בן דרור, ממשיכה ליזום בפעלתנות. אחרי מספר אירועי התרמה והשקות של פרויקטים, בן דרור השיקה הבוקר את המיזם החדש bizibox, בו נכנסה כשותפה. בן דרור חברה ליו"ר החברה גרשון ברושי, מנכ"ל החברה מוטי כספי, סמנכ"ל הפיתוח אייל חזות ורונית חיימוביץ, מנהלת ההשקעות של שטראוס. במהלך מסיבת העיתונאים אמרה השותפה החדשה כי הסיבה לכניסתה היא שאיפתה לסייע לעסקים הקטנים להצליח. המיזם, אגב, מציע פתרון טכנולוגי לניהול פיננסי נכון לעסקים בדרך פשוטה.

מטי קרסו, עיניה זאבי קופפר, דר' היינץ פישר נשיא
היינץ עם קרסו וחברי האגודה
  • אגודת ידידי בית התפוצות באוסטריה ערכה אירוע חגיגי בארמון שוינברג שבוינה במעמד נשיא אוסטריה ד"ר היינץ פישר ושגריר ישראל בוינה צבי חפץ. בכירי הקהילה היהודית נכחו וביניהם ראש הקהילה היהודית באוסטריה, אוסקר דויטש. על תקן נציגי הארץ הגיעו ראובן ורונית אדלר, מנכ"ל בית התפוצות דן תדמור, ענת ושמואל פרנקל, חנה ובני פרי זן, מטי קרסו ובכירים נוספים.

מיכל אנסקי, אסף בן דב  (צילום: שוקה כהן)
אנסקי ובן דב | צילום: שוקה כהן
  • מנכ"ל המשביר לצרכן, אסף בן דב, השיק הבוקר יחד עם פרזנטורית החברה ושופטת "מאסטר שף", מיכל אנסקי, את שיתוף הפעולה בינו לבין בית הספר לקולינריה "בישולים" בבעלותו של יגאל כליפא. אירוע ההשקה הגיע לעלות של כמיליון שקלים עבור חניכת הפרויקט הנחשב שבמסגרתו הוקמו מטבחי קונספט מאובזרים בהם יוכלו לבשל לקוחות הרשת.

אלון יונסוף וטיטי איינאו   (צילום:  ענת מוסברג)
יונסוף ואיינאו | צילום: ענת מוסברג
  • עכשיו זה סופי: מלכת היופי במיל' טיטי איינאו תייצג את ישראל בקאן. אחרי שסיפרנו לכם על המגעים המתקדמים, נספר כי החוזה בין איינאו לבין חברת התכשיטים JB של אלון יונוסף נחתם. השניים נפגשו כדי לדון על הפרטים וכמובן לאפשר לאיינאו למדוד את התכשיטים של שופרד אותם תענוד איינאו בפסטיבל היוקרתי.

_OBJ

פניות לכתב גיל משעלי: gil.mishali@mako.co.il