• המיליארדר טדי שגיא ובת זוגו יעל נזרי חגגו יום הולדת מושקעת לבתם ליאל בת השנתיים בהפקת ענק שלא הייתה מביישת את הממלכה הבריטית. האירוע נערך בשבת האחרונה באחוזתם המפוארת של השניים בשכונת גלי תכלת היוקרתית בהרצליה פיתוח. לצורך החגיגה, ההורים הנרגשים שכרו את שירותיה של מפיקת אירועים.

אל החגיגה הוזמנו כ-200 שזכו להפעלות שונות וביניהן ליצנים, מפעיל בועות סבון ענקיות, בובות ענק של "הלו קיטי", תקליטן ועוד. כאן לא נגמרה החגיגה כי את הבוקר הם פתחו עם ארוחת בוקר מסורתית שלאחריה הוצבו במקום דוכנים של שערות סבתא, קאפקייקס, גלידות, דונאטס ועוד דברים מזינים. בהמשך נערך ברביקיו ענק לאורחים. הגיעו לסדר לעצמם חורים בשיניים: איש העסקים המקורב לשגיא נדב שצר, מרינה קבישר, לאה שנירר, אתי עובדיה ועוד.

ליאל שגיא
עוגת הלו קיטי

ליאל שגיא
בובות ענק

ליאל שגיא
קבישר וניזרי

ליאל שגיא חוגגת
שנירר וברקע החגיגה
 

  • קצת לפני שהגיעה לחגיגה של שגיא, לאה שנירר חגגה 57 שנות עושר בחצר גולדמן בדרום תל אביב. אל האירוע הגיעו חבריה הטובים וביניהם נציגו של רון לאודר בישראל אבי בלשניקוב, אלי טביב, האדריכל רן עוזר, מגיש הטלוויזיה צחי קומה, מוטי גמיש ועוד.

יום הולדת לאה שנירר קומה גמיש בלשניקוב ועוזר
קומה, גמיש, שנירר, בלשניקוב ועוזר

  • אחרי חגיגות העצמאות, בעלי קבוצת חג'ג', צחי חג'ג', ובת זוגו רותם כהן, נסעו להירגע באחד מהצימרים בצפון. את החופשה הם לא העבירו לבד אלא עם ילדיו של חג'ג', עדן וינון. במהלך הטיול עם סימנו וי על אטרקציות שונות, ביניהן אופנועי ים בכנרת וקייאקים בנהר הירדן.

צחי חג'ג' (צילום: אסף לב)
חג'ג' וכהן | צילום: אסף לב

  • קצת לפני שיביאו לארץ את להקת OneRepublic, בעלי קבוצת בלוסטון גיא בסר ושי מור יוסף, אירחו את פייר סרקוזי, בנו של ניקולא סרקוזי, נשיא צרפת לשעבר. סרקוזי הוזמן להתקלט ב"רייב עצמאות" שנערך באמפי פארק בראשון לציון לצדם של הדג נחש ואביב גפן. 

שי מור יוסף פייר סרקוזי וגיא בסר  (צילום: דניאל יקר)
בסר,סרקוזי ומור יוסף | צילום: דניאל יקר

  • משתתפות התכנית "שש אימהות" הגיעו אל הרמת הכוסית שערכה זכיינית ערוץ 2 רשת על גג החברה לכבוד העונה השנייה. היו שם חברת הכנסת גילה גמליאל ובן זוגה עו"ד חובב דמרי, ג'ני צ'רוואני ובן זוגה רוני מאנה ועוד.
גילה גמליאל ובעלה
גילה גמליאל וחובב דמרי
  • הרב יצחק ברדא ערך את האירוע השנתי שלו במתחם האירועים גני הצבי. האירוע היה בסימן הילולה למקובל חיים ויטל ונאספו בו תרומות במאות אלפי שקלים למפעל מוסדות הלימוד של הרב. נכחו ראש העיר אשקלון איתמר שמעוני, ח"כ מיקי זוהר, ראש המועצה האזורית שפיר אשר אברג'יל ועוד.
  • בעלי מלון אלמא היוקרתי שבזיכרון יעקב, לילי אלשטיין, אירחה בשישי האחרון במרכז האומנויות של המלון את הגאלה השנתית של אגודת ידידי הקאמרטה הישראלית של ירושלים. הקונצרט היה חלק מתמיכתו של המרכז בתרבות ובו נאספו כרבע מיליון שקלים. סולן הקונצרט היה שלומי שבן והאורחים זכו להנות מבראנץ' עשיר. בין האורחים היו מנכ"ל הוט אילן צחי, ח"כ יעקב פרי, יו"ר קבוצת הוט לשעבר הרצל עוזר, אשת יחסי הציבור אירינה שלמור ובן זוגה איש הפרסום רמי שלמור ועוד בכירים.

הרצל עוזר
הרצל עוזר

אירנה ורמי שלמור
אירינה ורמי שלמור

אילן צחי ופרי
צחי ופרי

  • מעגל נשות סביון חגג את יום העצמאות השנה באירוע חגיגי בעיר. השנה החליטו חברות המעגל לתרום את ההכנסות מעלות הכניסה לאירוע למען ניצולי שואה ומשפחות מעוטות יכולת. האירוע כלל אלכוהול יוקרתי ודוכני מזון ואליו הגיעו יו"ר כלל ביטוח דני נווה, אשת יחסי הציבור דניאלה ריינבך, בעלי חברת פוקס הראל ולימור ויזל, דגנית חרל"פ, מגי הלפרין, עו"ד קרן נהרי ועוד בכירים.

קרן נהרי ותמיר גילת  (צילום: אבי בר)
עו"ד קרן נהרי | צילום: אבי בר

עופרה רייף ,דניאלה רייבנבך, מגי הלפרין
רייף ורייבנבך

דני נווה (צילום: אבי בר)
דני נווה | צילום: אבי בר

הראל ולימור ויזל (צילום: אבי בר)
לימור והראל ויזל | צילום: אבי בר

פניות לכתב גיל משעלי: gil.mishali@mako.co.il