• אם חיפשתם את פרופיל הפייסבוק של בנו של ראש הממשלה, אבנר נתניהו, ולא מצאתם, זה לא סתם - נתניהו הצעיר סגר את החשבון (בו הוא רשום תחת השם אבנר בן ארצי) לפני קצת יותר משבוע.

מקורבים לנתניהו אמרו כי הסיבה לסגירה היא הצקות וחדירה לפרטיותו האישית, שכללו בין השאר הודעות הטרידות הגורמות לו לאי נוחות. "הוא יפתח אותו אחרי הבחירות לדעתי, גם אז לא ברור כמה זמן זה יחזיק" אומרת מקורבת. "אבנר לא אוהב את החדירה לפרטיות שלו, הוא תמיד התרחק ומתרחק מהתקשורת ולצערו הדרך היחידה להתמודד עם זה היא סגירת הפרופיל".

אבנר נתניהו והחברה
הסוף לתמונות פרטיות | צילום: Photo by Flash90

  • אבנר נתניהו אולי סגר את חשבון הפייסבוק שלו, אבל מי שדווקא פתח את חשבונו הוירטואלי מחדש לאחרונה - לאחר שסגר אותו ביוני בשנה שעברה - הוא יו"ר קבוצת נטו, איש העסקים ובן זוגה של בר רפאלי, עדי עזרא (שבזמן שהפרופיל שלו לא היה באוויר, צצו לא מעט עמודים מזוייפים הנושאים את שמו). 

עדי עזרא מחוייט
עדי עזרא | צילום: שוקה כהן, יחסי ציבור

  • למעלה מ-80 שגרירים - ביניהם שגריר סלובקיה, רדובן יבורצ'יק, ושגריר פורטוגל, מיגל דה אלמיידה אה-סוסה - ועוד נספחים ונציגי מדינות, לקחו חלק בכנס שערך הבוקר משרד המדע והטכנולוגיה למען העמקת קשרי המדע העולמי עם ישראל. מנכ"ל משרד המדע, עידו שריר, הציג את פעילויות המשרד, כמו גם כיוונים מיועדים לעתיד הקרוב. "הגעתם של עשרות השגרירים מהווה מפגן של הבעת אמון במדע הישראלי", אמר שריר, והוסיף כי "המפגש מהווה תשובה ניצחת לאלו הקוראים לחרם מדעי, אקדמי ותרבותי על ישראל".

מחלקה ראשונה פברואר 17
שגרירים ונספחיהם

  • אל אירוע השקת רכב התפלת המים הראשון, שנערך הבוקר בחוף הדייגים בחדרה, הגיעו סגן שר החוץ, צחי הנגבי, שגריר ישראל באיי מרשל, מיכאל רונן, וגם קונסול הכבוד של איי מרשל, איש יחסי הציבור רני רהב. הרכב המדובר יצטרף לסיוע הקבוע של ישראל לאיי מרשל בתחומים השונים - ביניהם התחום הרפואי. עלות תמיכתה של ישראל באיי מרשל עומדת על סך של 150 אלף דולר .

רמי אפללו מיכאל רונן ורוניי רהב
רני רהב עם רמי אפללו ומיכאל רונן | צילום: סטודיו רפי

  • השחקנית והמנחה יעל גולדמן נבחרה להיות הפרזנטורית של רשת האופנה 'הגרה'. גולדמן תכנס לנעליה של הפרזנטורית היוצאת, הדוגמנית והשחקנית רונית יודקביץ', בקמפיין שעתיד להצטלם בקרוב. היא גברה על עשרות מועמדות אחרות לתפקיד, וצפויה לקבל על פי הערכות עשרות אלפי דולרים.

יעל גולדמן
יעל גולדמן | צילום: מתוך קמפיין הקיץ של רונן חן; צילום: אלון שפרנסקי

מנות קטנות

מנכ"ל חברת שריג, אושיק שריג, הציג השבוע את הפיתוחים והחידושים של המותג רמינגטון לשנת 2015 באירוע יוקרתי במסעדת קלארו של השף רן שמואלי. במקום נכחו בכירי החברה וגם הפרזנטורית, חווה מונד, שהגיעה במיוחד מלונדון.

שרון מנחם ואושיק שריג השקת רמינגטון
שרון מנחם ושריג

פניות לכתב גיל משעלי: gil.mishali@mako.co.il