• ענת רייכמן, בתו של מייסד ונשיא הבינתחומי הרצליה, פרופסור אוריאל רייכמן, התחתנה עם בחיר לבה, דוד ברין. האירוע נערך ביום חמישי, היום הראשון של השנה האזרחית החדשה, באולמי מקסידום בתל אביב. חוץ מהאחות הגדולה, רונית רייכמן, הגיעו גם איש העסקים דן להט, החבר הטוב, המפיק מוטי רייף, איש יחסי הציבור, עומר גרשון ובכירים נוספים מהבינתחומי. 

ענת רייכמן
ענת רייכמן ודוד ברין

  • חתונה נוספת שנערכה באותו היום ממש היא זו של דובר רשות שדות התעופה, עופר לפלר, אשר נישא לבחירת לבו, טלי יצחקי. האירוע נערך בארקה שבנמל תל אביב כאשר האוכל היו אחראים קייטרינג קסם הקרמל, הקייטרינג שהגיש גם בחתונה של ציון ברוך ויאנה יוסף. מי שחיתן את השניים היה מגיש התכנית "שש עם", עודד בן עמי. עוד קודם לחגיגה הגדולה שנערכה, השניים התחתנו עוד קודם לאירוע בטקס אזרחי ואינטימי בארה"ב. על החלק האמנותי הופקד זמר היוונית טריפונס. הגיעו לעשות כבוד: מנכ"ל חדשות 2, אבי וייס, דובר צה"ל לשעבר, אבי בניהו, מנכ"ל הרשות, יעקב גנות, מנכ"ל חדשות 2 לשעבר, שלום קיטל, הפרסומאי גיא ברעם, בעלי מסעדת אגאדיר, איתן ואלינור טרבולוס ועוד.

הזוג בהחלפת נדרים
לפלר ויצחקי

עודד בן עמי מקדש את הזוג
עודד בן עמי מחתן את לפלר ויצחקי

אבי וייס
אבי וייס

מיכה סול ואיתן טרבולוס
מיכה סול ואיתן טרבולוס

  • לאחר שזכה בפריימריז של הליכוד, האירוע הראשון אליו הגיע שר הפנים, גלעד ארדן, הוא השקת התוכנית "סלבריישן" של העיתונאי צחי קומה, שנערכה באחד הברים בדרום תל אביב בשישי האחרון. אל האירוע הגיעו בכירים מהעולם העסקי והפוליטי, ביניהם ח"כ מאיר שטרית, ואשתו הפרסומאית, רות שטרית, איש העסקים דוד פתאל, שרי גבעתי ואור לובושיץ, סיגל פפושדו, עידו חג'ג', אבי גואטה, ג'קלין ואביגדור ליכטנשטיין, סמנכ"ל סופר פארם דני לוזון, ורעייתו מימי לוזון, האדריכל של אנשי העסקים, רן עוזר, שאחראי לתפאורה של התוכנית, ועוד בכירים.  

גלעד ארדן
שר הפנים גלעד ארדן

מימי ודני לוזון
מימי ודני לוזון

שרון ויערה אלון
שרון ויערה אלון

דוד פתאל
דוד פתאל

ארז אלוביץ
ארז אלוביץ' ושרון אילון

עידו חג'ג' ואווה לימסוב
עידו חג'ג' ואווה לימסוב

צחי קומה ורן עוזר
צחי קומה ורן עוזר

  • האחים קופלר, יורשי העצר למשפחת סופר פארם, אלינור, שון, גבריאל, ובן הזוג של אלינור, ברנדן כהן, יצאו לחופשת סקי משפחתית. הקופלרים בליווי כהן הגיעו לאתר הסקי באספן שבקולורדו, ארה"ב, שם הפגינו בפני הגולשים את כישורי הסקי שלהם. 

שון גבריאל
שון וגבריאל קופלר

ברנדן אלינור קופלר
אלינור קופלר וברנדן כהן

אלינור קופלר
אלינור קופלר

  • בסוף השבוע האחרון חגג השחקן ניקי גולדשטיין ברית לבנו. הגיעו לעשות כבוד: מנהלת השיווק ובתו של רמי לוי, יפית לוי ובן זוגה, מנכ"ל מליסרון, אבי לוי ועוד.

יפית לגיל
יפית לוי

אבי לוי -לגיל
אבי לוי

  • אשת העסקים, רונית רפאל, הגיעה לישראל לביקור מולדת, אותו ניצלה לחגיגות עם הפרזנטוריות של המרכזים הרפואיים אשר בבעלותה, ביניהן לימור גולדשטיין, נטע גרטי, רובי פורת שובל ועוד. מי שזכתה למתנה מיוחדת מרפאל היא דליה מזור שחגגה יום הולדת 65.

רונית רפאל
רפאל והאורחות

  • אהובה תורג'מן, מבעלי רשת BBB, חגגה בחמישי האחרון את הפעילות המשותפת עם מכבי תל אביב בכדורסל, האירוע נערך בסניף הרשת בתל אביב, אשר קושט כולו בצבעי הקבוצה ואף הוצב בו גביע אירופה במרכז המקום. בחגיגות נכחו בכירי ההנהלה של הקבוצה וגם הנהלת רשת ההמבורגרים. 

אהובה תורגמן עדי כהן אלי דריקס ומנכל BBB איל כרמי
אהובה תורג'מן וחבריה

פניות לכתב גיל משעלי: gil.mishali@mako.co.il