•  בעלי רשת הסופרים "ויקטורי", אייל רביד, יוצא נגד שופט הכדורגל ארז פפיר. החל מיום שני האחרון, רביד החל לכרוך סביב צווארו צעיף אדום של קבוצת הכדורגל הפועל ב"ש, אותו הוא לא מוריד מאז ואיתו הוא מגיע לכל הסופרים אשר בבעלותו. מבדיקה שערכנו מדובר במחאה פרטית של רביד נגד השיפוט של פפיר במשחק שנערך ביום שני האחרון בין הפועל באר שבע למכבי תל אביב. לטענתו של רביד, השיפוט לא היה הוגן: "כששחקן מבצע עבירה חמורה הוא מקבל כרטיס אדום, מדוע שכששופט מבצע עבירה כה חמורה רק אומרים לו נו נו נו!?" 
אייל רביד בעלי רשת ויקטורי, יורם אביגד סמנכל סחר  (צילום: אריה שפר)
ככה רביד נראה כשהוא בלי הצעיף למשל | צילום: אריה שפר
  • אחרי שצברו נכסים ברחבי ארה"ב והעולם, בנות הקרדשיאנס מגיעות גם לישראל ומתכננות לרכוש דירה על הים ברחוב הירקון 96 בתל אביב. הדירה המדוברת נמצאת בקומה הרביעית של הפרויקט היוקרתי של קרן פייר בבעלותם של שלמה גרופמן וזלמן שובל.

מי שמנהל את המו"מ על דירה הוא סגן נשיא סותביס, בית המכירות שאחראי לרכישות של הקרדשיאנס בעולם, תומר פרידמן. פרידמן אף עזב את הארץ לאחרונה על מנת להיפגש עם הקרדשיאנס בביתן ולהציג בפניהן את פרטי הרכישה.

עלות הדירה לבדה, נכון לרגע זה, עומדת על כ-20 מיליון שקלים, סכום פעוט עבור האחיות המיליונריות. התכנון שלהן, על פי דיווחים, הוא לחלוק ביניהן את הנכס שיהווה כדירת נופש כשיגיעו לחופשות מזדמנות בארץ. הדירה המדוברת נמצאת בבניין שנועד לשימור ובו יש 13 דירות עם חניון תת קרקעי בן שלוש קומות, עמדת קבלה וטרקלין עסקים. את הבניין תכנן המשרד "בר אוריין אדריכלים".

כרגע התכנון של האחיות הוא לא רק על הדירה לבדה. גורמים המעורבים בעניין סיפרו ל"מחלקה ראשונה" כי הן לא מתכוונות להסתפק בדירה בלבד וכעת בודקות עם בעלי הפרויקט לגבי אפשרות לרכוש גם את הפנטהאוז. השאיפה של האחיות היא לחבר בין הדירה לבין הפנטהאוז, שגודלו כ-1,100 מ"ר, מה שיקפיץ את העלות לכמה עשרות מיליונים, כ-120 מיליון שקלים, על פי אותם גורמים.

עוד דווח לנו כי סקוט דיסיק, בן זוגה ואב ילדיה של האחות הבכורה קורטני, כבר מדבר עם חברים תקופה ארוכה על אהבתו לישראל (דיסיק יהודי) ועל שאיפתו לבקר בה.עכשיו זה סוף סוף קורה ולא רק כדי לחתום על דירה. דיסיק הוא חברו הטוב של איש העסקים ובעלי חברת ND שעונים, אבי קורן, שאמור להצטרף אליו לביקור בארץ לטובת החתימה על החוזה ובילוי משותף עם משפחתו.

הבניין של האחיות הקרדשיאן (צילום: עמית גרון)
ככה זה הולך להראות. הכי מרגש שהיה לנו | צילום: עמית גרון

אין תמונה
הקשר הישראלי. דיסיק ואבי קורן
 

  • אמש נערכה הפרמיירה החגיגית למחזמר "שיער", בכיכובו של עוז זהבי, במסגרת האירוע השנתי של ויצו במעמד יו"ר המגבית של ויצו ישראל, האלוף במיל' אורנה ברביבאי. אל האירוע, שנערך בתאטרון הקאמרי בתל אביב, הגיעו כ-900 איש במטרה אחת לגייס כספים. בין האורחים שהגיעו אפשר היה למצוא את ראש עיריית תל אביב, רון חולדאי, שרון ומודי כידון, נשיאת ויצו העולמית, טובה בן דב, שגריר ישראל באו"ם לשעבר, דני גילרמן ואשתו ג'ניס, עופר נמרודי, ריטה ורמי קלינשטיין ועוד.

גילה אשרת ועופר נמרודי
גילה אשרת ועופר נמרודי

דני וגניס גילרמן, אורנה ברביבאי, אראלה מאירי
ברביאי

גילה אשרת ורון חולדאי
חולדאי וגילה אשרת

  • לפני שהגיע לאירוע של ויצו, ובזמן שהסערה שיתקה את מדינת ישראל, הפרסומאי מודי כידון נסע לחופשת בריאות במצפה אלומות שבצפון. כמו שאתם יכולים לראות בתמונות, משעמם לא היה לו.

 

מודי כידון
מודי כידון

  • הממונה על התיירות בירושלים, אילנית מלכיאור, החליטה בעקבות הסערה לפתוח קבוצת וואטסאפ בה נמצאים כל בעלי המלונות בירושלים ובכירים בעיר העוסקים בתיירות. "כדי לעקוב בזמן אמת בטיפול בתיירים, במפגעים ובכל דבר שיכול להשפיע על התיירים או אתרי התיירות בעיר", אמרה מלכיאור.

 

  • שלושה חודשים אחרי שהפכה לאם, המעצבת המובילה ובת זוגו של איש העסקים עומר דנקנר, לי גרבנאו, חוזרת לעבודה. אז מי שרוצה לשמור על בן, יורש העצר של הזוג, מוזמן לפנות לגרבנאו בכבודה ובעצמה.

עומר דנקנר לי גרבנאו
עומר דנקנר ולי גרבנאו

  • גם יו"ר פעילים ניהול תיקי השקעות, חנה פרי זן, החליטה לנסות את ארוחת הצהריים במסעדת טוטו המחודשת. פרי זן הגיעה ביחד עם בן זוגה בני לארוחת צהריים, שם זכתה לאירוח VIP כיאה למעמדה מהשף ובעלי המקום ירון שלו.

חנה פרי זן וירון שלו
חנה פרי זן וירון שלו

פניות לכתב גיל משעלי: gil.mishali@mako.co.il