• יואב שטראוס, בנו של בעלי חברת שטראוס וקבוצת עדיס לייף סטייל, עומד לייצג את ישראל באליפות העולם בג'ו ג'יטסו - שתערך באתונה שביוון. אחרי שזכה למלגה משרת התרבות והספורטלימור לבנת, כספורטאי מצטיין, הוא נוסע לנסות ולהביא כבוד למדינה. לכבוד התחרות מתאמן שטראוס הצעיר בין שניים לשלושה אימונים ביום. בהצלחה. 
  • כ-1000 איש הגיעו למסיבת פורים שערכה עמותת שניר, אותה ייסדו איש העסקים יואב פלאטו שרון ואיש הנדל"ן ניר שמול. למסיבה, שנערכה במתחם קסטיאל, הגיעו בכירים כגון איש העסקים עידו חג'ג' וזוגתו שרית, צחי חג'ג' וזוגתו, הדוגמנית רותם כהן, מגיש הטלוויזיה חיים אתגר, בעלי קבוצת סקאל, סולי סקאל, ועוד עשרות בכירים. מיותר לציין שכולם הגיעו מחופשים. 

מלחקה ראשונה מאץ 05 - מסיבת פורים קסטיאל
החג'ג'ים

מלחקה ראשונה מאץ 05 - מסיבת פורים קסטיאל
רותם כהן וצחי חג'ג'

מלחקה ראשונה מאץ 05 - מסיבת פורים קסטיאל
חיים אתגר

  • חברת אלדר שיווק נדל"ן החליטה לחגוג את פורים בצורה קצת אחרת: חבריה התכנסו בבר קריוקי חדש בנמל תל-אביב, שם הפגינו בכירי החברה את כישורי השירה שלהם עד השעות הקטנות של הלילה. אל האירוע הגיעו מנכ"לית הקבוצה, מיכל המאירי, שהתחפשה לגיבורת על, מנכ"ל החברה, רוני כהן, שהתחפש לפופאי, ועוד. על החלק האומנותי הופקד הכוכב הראשי של המחזמר "מייקל", אבי הזמר.

מימין מיכל המאירי
מיכל המאירי והצוות חוגגים
  • כמו בכל שנה, גם השנה ערך המרכז לקבלה בתל אביב את מסיבת פורים השנתית שלו, הפעם על טהרת שנות ה-50. אל המסיבה הגיעו כל חברי הקבלה בישראל - וגם לא מעט אורחים מחו"ל (מינוס מדונה). את האירוע פתחה נשיאת המרכז לקבלה העולמית, קרן ברג, שבעודה מחופשת לג'קלין קנדי, הודתה לכולם ואיחלה חג שמח. בנוסף נכחו במקום גם מנכ"לית המרכז, קלאודיה קרביץ, והמפיק מוטי רייף.

קרן ברג, מוטי רייף  וקלאודיה קרביץ
רייף וקרן ברג
  • מנכ"ל מלון דיווד ים המלח, אלון פלג, זכה בסוף השבוע האחרון לאורח מפתיע במלון - הזמר משה פרץ. לפני כ-20 שנה התגוררו פרץ ופלג בשכנות זה לזה בעיר טבריה, ומאז לא נפגשו. "שנים אני עוקב אחרי הקריירה שלך, מכיר את כל הלהיטים, אבל אני בטוח שגם אתה מרגיש שאין כמו התקופה ההיא, כשגדלנו בטבריה" אמר פלג לפרץ.

מימין אלון פלג מנכל מלון דיויד ים מהלח ומשה פרץ
אלון פלג ומשה פרץ

פניות לכתב גיל משעלי: gil.mishali@mako.co.il