10. אורטל בן דיין התארסה - 34,343 צפיות:

כן, תירגעו. גם שמאלניות מתחתנות למרות שזה נראה לכם נורא בלתי סביר ואפילו עם מישהו ישראלי - חגי מטר, פעיל השמאל הרדיקלי לא פחות. יוצאת "האח הגדול" ובן זוגה התארסו, הפייסבוק השתולל ואנחנו רק שאלה - מרטין סולל, את רואה?????

מתחתנת על אפכם ועל חמתכם. אורטל בן דיין | צילום: רועי ברקוביץ'

9. ג'וליה לוי בוקן תקפה את טהוניה רובל -35,644 צפיות:

היא אמנם לא חזקה בעברית אבל תנו ללוי בוקן כמה דקות לדבר באנגלית והיא תישמע לכם כמו הישראלית הכי זועמת בסביבה. לוי בוקן שמעה את מה שהיה לרובל להגיד אחרי הפיגוע בפריז והחליטה להראות לה למי יש את המאבק הכי גדול. "היא צריכה לסתום את פה, היא דוחה", היה רק חלק מהפנינים.

טהוניה וג'וליה
באנגלית זה נשמע אפילו קשה יותר. לוי בוקן ורובל | צילום: ראובן שניידר, צ'ינו פפראצי

8. יאן גולן חגג שנה: 12 התחנות החשובות בחייו - 36,293 צפיות:

איפה היינו לפני שנה ואיפה אנחנו היום? בינתיים יאן גדל, הזוגיות של דנית ואליאב משגשגת בזכותו, אימא רוסלנה חזרה מהאי ואבא אייל כבר הוציא לו שיר. את כל הרגעים הכי חשובים בחייו של הסלב הכי צעיר בסביבה איחדנו לרשימה אחת ויש גם סרטון בונוס בסוף למי שהתמיד וממש כדאי לכם להתמיד!!!

יאן גולן, נובמבר 22
הסלב הכי צעיר במדינה. יאן גולן

7. רני רהב יצא להגנתה של אביבית בר זוהר - 42,637 צפיות:

רגע, מה? כן, היחצ"ן של המדינה החליט להבהיר לכל מי שהזדעזע מהתמונות של אביבית כי מדובר ב"אמנות". רני יצא במונולוג מפעים ומדהים בו הוא הסביר לעם ישראל כי אמנם בכל הקשור לאביבית "יש כאלה שאוהבים לצחוק עליה" אבל "זאת טעות, היא צוחקת עליכם וחבל".

רני רהב
אחד שיודע. רני רהב | צילום: אביב חופי

6. נינט טייב ואליאב אוזן השלימו פערים - 43,939 צפיות:

אם אתם מאלו שזוכרים שטייב ואוזן חברים עוד מהלול בקריית גת אז אתם קוראים מסורים ואם היה לנו כסף לפרס הייתם מקבלים אותו עכשיו. אם לא זכרתם, אז תראו מה קורה כשעשרים ומשהו שנה אחרי, הרוקרית וכוכב "האח הגדול" נפגשים לחיבוק גדול וגעגוע.

נינט ואליאב
הנה חיבוק שדנית הייתה לגמרי מאשרת. נינט טייב ואליאב אוזן | צילום: צי'נו

5. רוסלנה רודינה חגגה ליאן יום הולדת - 46,696 צפיות:

מה מביאים לילד שיש לו כבר הכול, כולל תגית ב-mako סלבס? מסתבר שלא אחת, לא שתיים וגם לא שלוש - אלא ארבע עוגות יום הולדת ותיעוד מרגש באינסטגרם. ציפינו לחגיגות קצת יותר גרנדיוזיות מזוג כמו רוסלנה ואייל אבל השניים הלכו על יום אינטימי ופחמימתי ואנחנו ממש סבבה עם זה.

יאן גולן
אין, אין, אין חגיגה בלי ארבע עוגות. רוסלנה חוגגת ליאן

4. אייל גולן הפסיד לטל ברמן ואביעד קיסוס - 51,353 צפיות:

הסאגה הזאת בחיים לא תיגמר אז מה אכפת לנו, קחו את הפרק האחרון בספר המייאש הזה. הפעם אחרי שהושג הסכם פשרה בין הצדדים, טל ואביעד התבדחו על התוצאות ברדיו רק כדי להיגרר שוב לבית המשפט עם גולן שדרש לבטל את ההסכם. התוצאה? סירוב מהשופט פלוס חיוב בהוצאות בית המשפט.

אייל גולן
השופט נקע רגלו. אייל גולן | צילום: שוקה כהן

3. 15 האחים הלוהטים של הסלבס שלא הכרתם - 54,673 צפיות:

אל תהיו כאלה חכמים. כולנו מכירים את און לבית בר רפאלי ואת סופי לבית נינט טייב אבל האם ידעתם איך אחיה של דנית גרינברג נראה? ומה עם אחותה של יאנה יוסף ואחיה של מור ממן? עשו לעצמכם טובה והיכנסו לראות מי הסלבס שזכו בגנטיקה ברוכה לכל המשפחה.

האחים של הסלבס, נובמבר 2015
גנטיקה שהתחלקה יפה במשפחה. האחים הלוהטים של הסלבס

2. נינט טייב הותקפה ברשת - 86,705 צפיות:

איך אף אחד עוד לא הסביר לנינט שאי אפשר לנצח במלחמה הזו? אולי היא הייתה צריכה להתייעץ עם הנוכחית של האקס שלה יהודה לוי, שלומית מלכה, שכיכבה פה בשבוע שעבר בדיוק באותן הנסיבות. טייב בסך הכול רצתה לשתף במחשבותיה על הפיגוע בקריית גת אבל את מה שבא אחרי זה היא ממש לא צפתה.

נינט טייב
ואני רק רציתי לשיר. נינט טייב | צילום: אמיר מאירי

1. אביבית בר זוהר בתמונות שלא יצאו לכם מהראש - 137,676 צפיות:

אלוהים אביבית, גם כשאת רחוקה זה מרגיש כאילו את ממש קרובה. בחודש וחצי הראשונים שלה באיטליה, בר זוהר הצטלמה לאלבום של צלם איטלקי כשהיא לובשת אך ורק את הריסים שלה. אה, וגם סקיני שחורים בחלק מהתמונות אבל עזבו את זה, אחרי העירום הזה לא תקליקו בחיים יותר על מיילי סיירוס.

אביבית בר זוהר חושפת נובמבר 19
"נבחרה כי היא דומה לאנג'לינה ג'ולי". אביבית בר זוהר | צילום: Esmeck

>>לכל הסלבסיכום