10. אורנה דנינו מ"האח הגדול" השתתפה בתכנית הכרויות - 53,721 צפיות 

אם אורנה דנינו, דיירת חדשה בבית "האח הגדול" וגם אישה מאמינה בת 37 מבני ברק מוכרת לכם - אתם ממש לא מדמיינים. את הבכורה שלה על מסך הטלוויזיה, אורנה עשתה רק לפני חצי שנה כשכיכבה בפרק השני של תכנית ההיכרויות "אהבה עיוורת" ששודרה בערוץ 10.

9. קים אקאפי החליטה לגוון והסתפרה קצר - 53,900 צפיות

להתראות שיער ארוך ונשפך, שלום שיער קצר עם אישיות משלו - גם קים אקאפי מצטרפת לסלביות כמו חן אמסלם, אילנית לוי ואליאנה תדהר, שהחליטו להרים לעצמן בקארה כיפי וקצר.

8. שי מיקה עוברת לגור לבד בבניין יוקרה - 54,649 צפיות 

זוכת העונה האחרונה של "האח הגדול" החליטה לארוז את החפצים מדירת השותפים בה היא התגוררה עד לפני ימים ספורים ועברה לגור לבדה בבניין יוקרה בלב תל אביב. השכירות, במידה שתהיתם, היא לא פחות מ-12 אלף ש"ח.

7. ליהיא גרינר מציגה גוף חטוב מתמיד והופכת להיות גורו דיאטה - 56,173 צפיות

גרינר שיתפה את כל עוקביה ברשתות החברתיות בתהליך הדיאטה שעברה בתקופה האחרונה והגיעה למשקל של 62 ק"ג. עכשיו, כשלא מעט אנשים פונים אליה ומקבלים עזרה וטיפים להורדה במשקל, גרינר שוקלת למנף את הפוטנציאל שלה ולפתוח עסק לדיאטות באופן רשמי.

6. הגולשים מתחרפנים בגלל בר רפאלי - 57,052 צפיות 

בר רפאלי רגילה לקבל ביקורת על כל דבר שהיא עושה בחייה, אבל סרטון שהעלתה ובו רואים אותה משחקת עם הכלבים שלה ברמת השרון גרם לזעם בקרב הגולשים בטענה שרפאלי קנתה את הכלבים ולא אימצה. "גם את הבת שלך קנית?", שאל אחד הגולשים, אבל לא קיבל תשובה.

5. האם עומר אדם באמת כתב את השיר שלו על מעיין אשכנזי? - 67,049 צפיות

דיירת חדשה בשם מעיין אשכנזי נכנסה השבוע לבית "האח הגדול" וכבר בתעודת הזהות שלה היא הצליחה למשוך לא מעט תשומת לב, כי לא כל יום האקסית של עומר נכנסת לבית הכי מפורסם במדינה. לטענתה, השיר "פוליטיקה וסקס" של הזמר נכתב עליה ימים ספורים אחרי שנפרדו, אבל מקורביו של עומר אדם מוכיחים לגמרי אחרת.

4. ליהיא גרינר יוצאת לקרב מול כוהנת הדיאטות - 77,676 צפיות

מי שהייתה אחראית ללוות את גרינר בתהליך הדיאטה שלה הייתה לא אחרת מגורו הדיאטה ילנה מלישבה. גרינר הרימה לה בכל הזדמנות אפשרית וסיפרה לכל מי ששאל שבזכותה היא הצליחה להוריד לא מעט קילוגרמים ממשקלה. הכל היה טוב ויפה עד היום בו גרינר הציעה למלישבה לשתף פעולה ולשלם לה עבור יחסי הציבור שהיא עושה, אך קיבלה סירוב והשיבה אש.

 

3. סולי כהן, אמו של דודו כהן, הלכה לעולמה - 79,284 צפיות

את סולי כהן כולנו מכירים מהעונה הקודמת של "האח הגדול", כשבנה דודו לא הפסיק להזכיר אותה בכל הזדמנות אפשרית. ביום שלישי האחרון, אחרי מאבק ממושך במחלת הסרטן וליווי צמוד של יוצא "האח הגדול" וכוכב "גולסטאר", סולי כהן הלכה לעולמה בגיל 52. יהי זכרה ברוך.

2. רותם סלע חושפת את השם שהיא בחרה לבנה - 85,279 צפיות

לא בכל יום כוכבת בישראל מחליטה לקרוא לבן שלה גלי, אבל רותם סלע הוכיחה שמגדר זה סופר מיושן ומשעמם וחשפה באינסטגרם את השם המיוחד והמקורי שבחרה לבנה שנולד לפני ימים ספורים. 

1. "אני זונה של עשירים? איך אפשר להגיד את זה?" - 237,449 צפיות

המודחת השנייה מהעונה הקודמת של "האח הגדול", עומר קינן, החליטה להרים את הכפפה ולכתוב פוסט חושפני בעמוד הפייסבוק האישי שלה על התקופה הקשה שעברה אחרי שהודחה מהתכנית ועל התגובות הקשות שהיא מקבלת מאנשים מאז.