10. השחקן משה אשכנזי התחתן - 23,922 צפיות:

נכון שזה לא שם שבדרך כלל תראו במדורי הרכילות אבל מה יש? שחקנים איכותיים לא מתחתנים? ועוד איך מתחתנים. כוכב "אננדה" ו"המשגיחים" נישא לבת זוגו אחרי שנה וחצי של זוגיות ותתפלאו, היו לו גם סלבס ברשימת האורחים. 

משה אשכנזי (צילום: אביב חופי)
כן, אנחנו עדיין בחתונות. משה אשכנזי ובת זוגו | צילום: אביב חופי

9. יוסי מרשק ונעמי לבוב יוצאים עם ההריון - 28,390 צפיות:

ההריון הזה גרם לכם להתרגש במיוחד ואנחנו מבינים אתכם, גם אנחנו שמחים בשביל שיוסי שאחרי הרבה מאוד זמן המתנה, זכה גם לבת זוג חדשה בשנה האחרונה וגם לבת קטנה שבדרך. בדיוק בגלל זה סקרן אתכם לראות איך בדיוק ההריון הזה משפיע על הגוף של נעמי ועד כמה הם שמחים מזה. חמודים אתם, באמת.

יוסי מרשק ונעמי לבוב (צילום: אור גפן)
גם בהריונות, אגב. יוסי מרשק ונעמי לבוב | צילום: אור גפן

8. יהודה לוי ושלומית מלכה יוצאים עם הכלב - 34,517 צפיות:

זהו, כנראה ששמונה חודשי הזוגיות של יהודה ושלומית עשו את שלהם. התרגלנו, התמקמנו ועכשיו אנחנו יכולים באמת לקבל אותם לחיינו כזוג מלכותי של הביצה. נראה לנו שגם אתם מרגישים כלפיהם בדיוק אותו הדבר כי תראו איך נכנסתם לפפראצי המשפחתי שלהם עם הכלב המשותף. מבינים אתכם, גם לנו בא להתחלף איתם כשאנחנו רואים את זה.

יהודה ושלומית (צילום: צי'נו)
תמיד אנחנו רוצים להיות אתם אבל עכשיו במיוחד. יהודה, שלומית והכלב | צילום: צי'נו

7. דניאל מורשת בראיון: "זה שלא הצלחתי להישאר דתי זה כישלון" - 59,494 צפיות:

הוא רק בן 22 והוא כבר מצליח, מרוויח ומפורסם. אבל אל תחשבו שלכוכב הילדים של השעה אין צרות משלו. חזרה בשאלה, תחושת כישלון מהמצב וילדות כילד דחוי הן רק חלק מהחבילה של מורשת.

דניאל מורשת (צילום: רמי זרנגר)
נכשל בלהיות דתי. מורשת | צילום: רמי זרנגר

6. שיר אלמליח מקבלת הצעה מפתה במיוחד - 37,152 צפיות:

הרבה זמן לא התעדכנתם בעלילותיה של שיר ברחבי ארה"ב? מרגישים שחסר לכם מידע עליה? כנראה שכן כי עובדה שנכנסתם כדי לגלות שהיא קיבלה הצעה סופר מפתה ולפי איך שהדברים מתנהלים כרגע, שום קאמבק לישראל לא יקרה בקרוב. בסדר, במילא דוקרים פה, יותר בטוח בחו"ל.

שיר אלמליח מגזין ספטמבר 17
אבל לפחות כשאת חוזרת, תביאי איזה ויקטוריה סיקרט שפריצר. אלמליח

5. נתן בשבקין התחתן - 47,404 צפיות:

תגידו מזל טוב ל"זוכה הישרדות" והלוחם הנצחי, נתן בשבקין, שהבין גם הוא שכל גב-גבר מסיים בסוף תחת החופה. אחרי שנה וחודש של זוגיות עם עדי, השניים סגרו את העניין מול 400 לוחמים בשיא ההיסטריה הבטחונית. היה ציוני.

נתן בשבקין
אוהב אותך כמעט כמו את מדינת ישראל. בשבקין ובת זוגו

4. מושיק עפיה מציג את החברה החדשה - 54,261 צפיות:

עצרו הכול כי המנוי מה זה זמין ומה זה פנוי לאהבה! הימים בהם עפיה היה זמר בחובות ענק ובסטטוס סינגל מאחוריו ותקופה מבורכת בפתח. עכשיו הוא לא רק זוכה "האח הגדול VIP" הוא גם גבר תפוס עם בת זוג חדשה בשם אליאן בת ה-24. והפער של 17 השנים, מה איתו? לא מתרגשים, תראו איך זה עובד מהמם ליהודה ושלומית.

מושיק עפיה (צילום: אביב חופי)
פנוי וגם בנוי. מושיק עפיה ואליאן | צילום: אביב חופי

3. שלומית מלכה בראיון: "יהודה קטן מאימא שלי רק בחמש שנים" - 74,875 צפיות:

מי ידע! מי שהפכה תוך חודשים ספורים לאחת מהדוגמניות העסוקות במדינה, כשהיא אוחזת ביהודה לוי על תקן הבויפרינד, בדרך כלל מעדיפה למסור לתקשורת משפט-שניים ורצוי גנרי ככל האפשר. פתאום הגיע הראיון הזה ולא רק שגילינו שיהודה צעיר מאימא של שלומית בחמש שנים בלבד, גם גילינו כוכבת שיש לה הרבה מאוד להגיד.

כל מה שרציתם לדעת על שלומית מלכה (צילום: מתוך אנשים, שידורי קשת)
אל תגלו לנינט אבל התאהבנו. מלכה | צילום: מתוך אנשים, שידורי קשת

2. חן טל פונה ל-א' מ"אלנבי 40": "לא אשכח את היום שזה קרה לי" - 79,898 צפיות:

איך קרה שחן טל היא הדמות הכי פמיניסטית כרגע? אולי בזכות ה"סלאט-שיימינג" שאוהבים לעשות לה כל כך בארץ. אחרי שפרשת "אלנבי 40" התפוצצה במדינה כולה, הייתה זו דווקא חנטל שהעזה להביע עמדה ופנתה ל-א' בפוסט, שפייר? ריגש אותנו.

חן טל (צילום: מתוך פייסבוק)
היחידה שדיברה. חן טל | צילום: מתוך פייסבוק

1. מצליחים לזהות את סלבס העבר? - 106,303 צפיות:

איך אתם אוהבים! כל מה שהיינו צריכים זה לקחת ערימות של סלבס נשכחים ולבחון אתכם האם אתם באמת מאחסנים את כל המידע המיותר הזה בראש וזוכרים מי אלה בכלל. רובכם, אגב, זכרתם ואנחנו מתפעלים וסולדים כאחת.

 

מצליחים לזהות את סלבס העבר?
זוכרים הכול, שאלוהים יעזור לנו

ועכשיו קבלו את דן- בובה של מגיש, שירכז עבורכם את הכתבות המעניינות של השבוע:

>>לכל הסלבסיכום