רן דנקר  (צילום: אלעד דיין)
דנקר. בא לחגים | צילום: אלעד דיין

האירוע הדרמטי של השבוע

בשקט בשקט הגיע השבוע רן דנקר לביקור מולדת אחרי למעלה משנה של מגורים בניו יורק. אחרי החגים הוא ישוב למקום ממנו בא.

תגידו מזל טוב ליעל בר זוהר ובעלה גיא זוארץ: השניים נמצאים בתחילתו של הריון שני ובעוד מספר חודשים יביאו לעולם אח או אחות לבן יהלי בן ה-3. בר זוהר כבר הודיעה להפקת המחזמר "לילה לא שקט" כי מחודש דצמבר היא תזדקק למחליפה בתפקיד.

מפרגנים

אחרי שנפרד רק לאחרונה מניהולה של מורן אטיאס, רוברטו בן שושן החתים בסוכנותו שני כוכבים חדשים, איילה רשף וטומי אלתגר, שהחליטו לא להפריד בין ביזנס לפלז'ר. זכותם.

אם רציתם לדעת מי ירקוד לצידה של עדי הימלבלוי ב"רוקדים עם כוכבים", אז מדובר בדניס בלוצרקובסקי, זה שרקד בעבר גם עם לוסי דובינצ'יק ופנינה רוזנבלום. בתקווה שהפעם יצליח יותר.

רגע אחרי שזכה בלא מעט פרסים במצעד השנתי של ערוץ 24, הזמיר דודו אהרון הגיע לשדה התעופה בן גוריון וטס לתפילות והשתטחות על קברי צדיקים באומן.

 דודו אהרון טס לאומן (צילום: אלעד דיין)
אהרון בנתב"ג. תתפלל גם בשבילנו | צילום: אלעד דיין

ואהרון לא לבד. כמה ימים אחריו טסו לאומן גם הקולגות ליאור נרקיס, עידן יניב ואייל גולן.

על אף צו עיכוב היציאה מהארץ, משה פרץ קיבל אישור מיוחד ממס הכנסה ויטוס לאומן. קובי פרץ החליט לוותר השנה ויישאר בחג משפחתי עם אשתו והבן.

משעשע

אסתי גינזבורג הגיעה בשמלה לבנה ופוטוגנית להגיש פרס במצעד השנתי של ערוץ המוזיקה.אממה, נינט טייב הגיעה לפני מספר שבועות לאירוע אחר עם אותה השמלה בדיוק. ביג פדיחה.

נינט ואסתי - קולאז' (צילום: אלעד דיין)
מי הכי יפה בעיר? | צילום: אלעד דיין

רק סיימה עם שלילת הרישיון שלה, וגינזבורג כבר קיבלה רכב שווה לתקופת מבחן (ואולי בסוף יהפוך להיות שלה). אם תהיתם מדובר ב"אלפא רומיאו" כסופה, שהייתה עולה לכם כ-340 אלף שקל.

מאור כהן ואשתו עלו במקרה על "מונית הכסף" של עידו רוזנבלום. חכו ותראו מה היה שם.

ימי "כוכב נולד"

אחרי גמר מותח במיוחד, ששבר שיאי רייטינג, הזוכה של "כוכב נולד" היא לא אחרת מדיאנה גולבי. את המקום השני תפס עידן עמדי ובשלישי המכובד אוהד שרגאי.

מסיבת גמר כוכב נולד (צילום: אורטל דהן)
גולבי ועמדי. יודע להפסיד בכבוד | צילום: אורטל דהן

אם תהיתם, אז את המסיבה שאחרי הגמר עשו שלושת הפינליסטים, יחד עם צביקה הדר, שופטי התוכנית ושאר הפקה במסעדת "מחניודה" בריקודים וחגיגות. מפרגנים.

יש כבוד

"רשת" ערכו את האירוע השנתי שלהם בלונה פארק בתל אביב, בנוכחות טאלנטים והעובדים. קובי פרץ דגמן אבהות למופת ומורן איזנשטיין הגיעה עם שמלה שרק חיזקה שמועות על הריון ראשון.

עשו חו"ל

יחצן העל, דני A שבין היתר גם הכיר בין בר רפאלי לליאונרדו דיקפריו, הגיע לביקור בישראל כדי להשיק את סרטו החדש ועל הדרך חגג לעצמו יומולדת במועדון בתל אביב. כולם התייצבו, כולל רפאלי.

אחרי חזוס לוז, הביקור הנוצץ הבא שעתיד להיות בארץ ככל הנראה יהיה שמור לאסירה המשוחררת לינדזי לוהן, שעל פי השמועות תגיע ארצה עם החברה הישראלית אילת אנשל והאקסית סמנתה רונסון. גם זו עבודה של דני A.

טל ברקוביץ' הגיעה לביקור ארוך בישראל.

וכך גם נעה תשבי שנחתה פה לכבוד החג.

חגגו יום הולדת

מזל טוב ליוסי בובליל, שגית רביבו, עמוס תמם, הדר לוי, אן קונופני, שני כהן, מקס אולארצ'יק, איציק כהן, דודו ארז, יוליה פולוטקין, חיים יבין, יגאל בשן, אריק ברמן ודן מנו, שחגג יום הולדת 32 רגע לפני שהוא חוזר ללונדון. האקסית הטריה, אולה, לא הגיעה, אבל טל אנגלנדר עם הצמודה דנה דנקנר, דווקא כן.

השבוע שעבר על בר

בר רפאלי סיימה את עיסוקיה ברחבי העולם כדי להספיק להגיע ארצה לפרגן לחבר הטוב דני A, בהשקת סרטו החדש. את תקופת החגים היא תעביר, ככל הנראה, בארץ.

אירוע דני Aבר רפאלי ודור דניאל (צילום: אלעד דיין)
רפאלי. בשמלה חומה ובלי צמות | צילום: אלעד דיין