יש מי שאהבו אותו ויש מי שפחות אבל על דבר אחד כולם מסכימים: לאון שיינדרובסקי הוא הדמות הצבעונית ביותר שיצאה מבית "האח הגדול". לרגל מצעד הגאווה שייערך מחר בתל אביב אותו הוא ינחה מודה שיינדרובסקי שלעומת הרבה חבריו לקהילה שחיו שנים רבות בארון, לו לא הייתה בעיה.

"לא היה לי ארון, לא הייתה מגירה ואפילו לא שידת נעליים", אומר שיינדרובסקי, "הייתי תמיד מוחצן ופתוח. בגיל 18 שאלתי את אמא שלי אם אפשר להביא בחור לארוחת ערב והיא הסתכלה עליי ואמרה 'בסדר ,תביא'. היא מאוד מקבלת ופתוחה לדברים אז לא התחבאתי. אגב, אני יודע שבעתיד אני כן אנסה להיות עם אישה".

ההשתתפות ב"האח הגדול" הביאה לו את הפרסום עליו חלם כל חייו, אך גם טראומה לא קטנה והרבה אכזבות. "אני לא מסוגל לראות את הבית הזה, הוא עשה לי טראומות רגשיות מאד קשות. זה לא מה שחושבים - הייתי בטוח שאני וצבר נעשה טיולים על החוף, ואני ושפרה נעשה שופינג ביחד וזה מאוד מאכזב שזה לא קורה כי אני בן אדם אמיתי וכל מה שהיה ב'האח הגדול' היה מהלב".

ומה בעתיד? לשיינדרובסקי לא חסרים חלומות. "אני רוצה תכנית סטיילינג משלי, ליין ביגוד ולעשות מוסיקה כמובן. החלום הקטן שלי זה שער ב'לאשה' והחלום הגדול זה להופיע בפסטיגל". לתשומת ליבם של כל הגורמים המשפיעים בתעשייה.

הראיון צולם ב"לופט של לינוקלן".

רוצים 10 ספרים במתנה? בחרו את ספר השנה העברי שלכם ואולי תזכו במארז של עשרה מרבי המכר הגדולים של השנה.

עוד בmakoבידור: קבלו את החדשה של ציון ברוך, רז מאירמן בראיון לקראת גמר "המירוץ למיליון", הספרים של דודו טופז, כוכבי האח הגדול VIP מבלים בים, פפראצי: בר רפאלי משחקת טניס, יודה ונינט מחפשים דירה, חיים רביבו מוכר את הבית, הפקת הפסטיגל הציעה לאייל גולן מיליון שקל ומה עושה היום מתן קאופמן מ"כוכב נולד".