סולחה לכבוד החג? מאז שיצאו מבית "האח הגדול" בספטמבר האחרון, האחים ספיר ושניר בורגיל מסרבים לצלוח את המשבר ביחסים שלהם ולסיים את הסכסוך המשפחתי והמתוקשר ביניהם. 

אלא שמתברר כי על אף הריב הגדול, השניים נפגשו לראשונה אתמול (שלישי) לארוחת צוהריים משפחתית לכבוד חג הפסח. הם בילו יחד בביתה של עדי, בת דודה של המשפחה, כששניר הגיע עם אשתו הטרייה, שי עופרי, ואילו ספיר הגיעה עם ארוסה, אברהם אקלום. אולם, לפי התיעוד שעלה ברשתות החברתיות על ידי אחד מקרובי המשפחה, נראה שהם יושבים רחוק אחד מהשני. 

ל-mako סלבס נודע כי על אף התיעוד המשמח, מקורבים מספרים כי ספיר ושניר לא החליפו שום מילה ביניהם וכל אחד היה בפינה שלו. 

בסשן שאלות-תשובות שספיר ושי ערכו בעמודי האינסטגרם שלהן, הן התעלמו לגמרי מהמפגש המשותף והשיבו באשר לאירוח והחגיגה המשפחתית. "הלכנו לאכול על האש אצל המשפחה שלי", כתבה ספיר - כששי כתבה: "היום הוזמנו אליהם, עשינו על האש. משפחה חמה, בעלי החתיך, שמש, פירות ,ארטיקים, מוזיקה ומה צריך יותר מזה?", אולי סולחה, שי? מה דעתך? אנחנו מחכים לזה בקוצר רוח. 

https://img.mako.co.il/2024/04/24/RIORIO.jpeg

כזכור, רק לפני חודש ימים שניר ושי נישאו זה לזו בחתונה גרנדיוזית, אלא שספיר בסופו של דבר החליטה ברגע האחרון שלא להגיע. בריאיון ל-mako סלבס, היא סיפרה לנו על ההחלטה בדמעות: "ציפיתי בסך הכל להזמנה מאחי, שאני חושבת שזה הדבר הכי נורמטיבי כשאנחנו לא מדברים. ציפיתי. היה קשה, אבל יש לי מנגנון כזה שברגע שאני מחליטה משהו אז האגו מחזיק אותי, אבל יום למחרת היה מרסק, לא היה פשוט".