"וואו, מלא שיער": שדרן הרדיו אליקו כהן וארוסתו הצעירה, לירז ארז בת ה-19, הביאו לעולם את בנם המשותף. השניים תיעדו את רגעי הלידה בשידור חי ברשתות החברתיות מול למעלה מ-20 אלף צופים. 

השניים עלו ללייב מבית החולים וולפסון כבר מהבוקר והעבירו בינתיים את הזמן כשאליקו עשה לבת זוגו פן כדי להתכונן לרגע המיוחל. 

אליקו כהן ולירז ארז בחדר הלידה (צילום: instagram)
צילום: instagram

בחודש האחרון השניים פרסמו מגוון רב של סרטונים משותפים שלהם לקראת הלידה, והבטיחו כי הלידה עצמה תשודר בלייב ברשתות החברתיות - וכך היה. 

בשיחה של mako סלבס עם ד״ר קליינר אילייה, מנהל חדרי הלידה במרכז הרפואי וולפסון, הוא מסר לנו: "שמחנו לארח את לירז ובן זוגה אליקו בלידה חלומית במרכז הרפואי וולפסון שהתקדמה נהדר, ללא סיבוכים ובידיים מלאות. לירז ואליקו מרגישים נפלא ומאושרים, אנו מודים להם שבחרו ללדת בוולפסון״.

רק בנובמבר האחרון אליקו ולירז, שביניהם מפרידות 27 שנים, חשפו לראשונה שהם מצפים, כשלירז הייתה אז כבר בחודש השישי להריונה. כזכור, השניים התארסו באוגוסט האחרון, כשאליקו כרע ברך ושלף טבעת בכותל המערבי, ולירז אמרה לו כן. 

אליקו ולירז ארז בהיריון (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

אליקו (47) ולירז יצאו מהארון הזוגי בינואר שנה שעברה, במהלך ליל הסילבסטר - כשאליקו היה זה ששיתף קבל עם ואינסטגרם תמונה משותפת של שניהם מחזיקים ידיים, וכבר אז הכריז: "מצאתי את שאהבה נפשי. הלב שלי עם אהבת חיי". אלא שלצד כל השמחה וההתרגשות, הקשר בין השניים עורר סערה גדולה בעיקר לאור פער הגילים המשמעותי שקיים ביניהם. 

אליקו מכריז על בת זוגו החדשה (צילום: instagram)
צילום: instagram

בשיחה של אליקו בזמנו עם mako סלבס, הוא הדף את התגובות השליליות: "לאהבה המיוחדת שלנו אין זמן, אין גיל ואין מקום. פגשתי בחורה מיוחדת במינה שהצליחה להזיז לי את הלב שהיה סגור. מבחינתי לירז היא הכי מיוחדת שפגשתי מעולם: חכמה, אינטליגנטית - והצליחה לגעת לי בנשמה. שמח שהאהבה שלנו מעסיקה את כולם, גיל הוא לא האישיו". 

עבור לירז מדובר בילד ראשון, ואילו אליקו אבא לשלושה ילדים נוספים מנישואיו הקודמים, כשהגדול התגייס לצה"ל בחודשים האחרונים. שתהיו תמיד דל בדל - אמן.