הסכסוך בין שניר וספיר בורגיל עולה מדרגה: אתמול (שבת) ספיר העלתה סטורי בו היא מספרת לעוקבים שלה שאחיה, שניר בורגיל, הודיע לה שלא תוזמן לחתונה: "מבחינת אחי הוא ביקש שאני לא אגיע לחתונה, אני בוחרת לשפוט אותו לכף זכות ולהאמין שהוא אמר את זה בלהט הרגע בדיוק כמו שאני רוצה שהוא יהיה בחתונה שלי".

מאז הרשת סערה, אשתו לעתיד של שניר, שי לי עופרי, הגיבה לדבריה של ספיר בחריפות, ושניר הגיב בקצרה גם הוא. אבל היה ברור שלאח המרוחק יש עוד בטן מלאה על אחותו הגדולה, וכעת הוא נותן את הגרסה שלו לדברים. הבוקר (שני), שניר שיתף סטורי וכתב: "קראתי את ההודעות ששלחתם לי. תודה רבה על החיזוק והתמיכה, קראתי גם את התגובות הפחות נעימות לאוזן וללב ואני מקבל אותן, זה המחיר של החשיפה. נשאלתי אם אני מתחרט שהגבתי, מצד אחד כן, כועס על עצמי שנגררתי אחריה למקום ולרמה הכי נמוכה שיש, בטח לאור המצב המדיני - התעסקתי בחרא.

"מצד שני - יש גבול גם לספיגה שלי. בכל פעם שיש לה (לספיר) תחושה שהיא לא מספיק בכותרות - היא פותחת מצלמה והופכת אותי לשק החבטות שלה. מכיוון שהכל מרוח ברשת עובדתית עד שחסמתי אותה, לא ניהלתי שום שיח ציבורי עליה, ובכל ריאיון מהגמר השתדלתי לכבד את העובדה שהיא אחותי ובעיקר את המשפחה שלי ואת עצמי.

"לצערי הרב, אתמול הרגשתי שאני חנוק. לא יכול לשתוק יותר לכל הלעג, הסיפורים וההמצאות הבלתי פוסקות בכל מידה אפשרית, ואולי טעיתי והייתי צריך להתעלם ולא להיגרר. אך תאמינו לי שהשתדלתי מאוד לשמור על איפוק. בניגוד גמור אליה, לא אמרתי מילה רעה אחת על אברהם מהיציאה מהבית, לא התעסקתי בזוגיות שלהם, לא שפטתי ולא ביקרתי אותם בשום צורה, לא באישי ולא בפומבי, בזמן שאשתי לעתיד נמצאת בפה שלה בכל זמן כאילו זאת הדרך היחידה שלה לנשום.

שניר בורגיל (צילום: instagram)
צילום: instagram

"אף אחד כאן לא יכול לתאר לעצמו עד כמה שי ספגה ממנה, ובכל הזדמנות הבליגה, התעלמה ואפילו ניסתה לרכך אותי. לסיכום, אני מבין את מי שמבקר על סמך הצפייה בסטורי - אנחנו בחרנו להיחשף וזה נלקח בחשבון, אבל תמיד תזכרו שישנם רגעים שאתם לא מודעים להם, שמובילים אותנו לעתים להגיע לקיצון".

כזכור, צמד האחים שניר וספיר בורגיל השתתפו בעונה האחרונה של "האח הגדול", ונכנסו לבית כשהם בשיאו של סכסוך אחים שהתבטא בנתק של שנה. בתוכנית עצמה השניים הספיקו להשלים אבל נראה שמאז שיצאו מהבית, שוב הספיקו לנתק את הקשר.

האחים גם יצאו מהתוכנית עם אהבה - שניר החל לצאת עם שי לי עופרי, מתמודדת בתוכנית ובספטמבר האחרון התארסו ועתידים להינשא בעוד כחודש; ספיר החלה לצאת אברהם אקלום, גם הוא מתמודד בתוכנית, ובסופ"ש האחרון גם הם התארסו.

שניר בורגיל ושי עופרי מאורסים (צילום: יחצ)
צילום: יחצ

ספיר בורגיל ואברהם אקלום התארסו (צילום: instagram)
צילום: instagram