ימים סוערים עוברים על שדרן הרדיו אליקו, עם הפרידה מבת זוגו ואם בנו לירז שזמן קצר לאחר הלידה, עזבה את הבית וכפי שסיפרנו לכם אתמול, אף ביקשה שהשדרן יפגוש את בנו אך ורק בבית הוריה. בצל כל האירועים, נצפה אליקו בכניסה לקריית הממשלה ברמלה. השדרן צעד יחד עם אמו וגבר נוסף, כשהוא לבוש בשחורים, וקשה שלא לתהות אם הביקור במשרדים הממשלתיים קשור למשבר שהוא חווה בחייו האישיים.

אתמול כאמור סיפרנו לכם שהסאגה בין השניים, שאף הסירו עוקב זו מזה ושינו את הביו שלהם באינסטגרם, עוד רחוקה מלהיגמר. אחרי שנחשף שהם נקלעו למשבר זוגי שהלך והחריף, במסגרתו לירז עברה להתגורר אצל הוריה בשכונת תל ברוך שבתל אביב, כעת נטען שהיא לא מאפשרת לכאורה לשדרן הרדיו להיפגש עם ג'ון הקטן מחוץ לכותלי בית אמה – אלא אם הפגישה תתקיים בבית עצמו. אחרי חשיפת mako סלבס, לירז אף הגיבה לדברים, וכתבה בסטורי הבהרה: "הזמנתי את אלי לביתי. תינוק בן שבועיים יונק, לא מטיילים איתו בחוץ. מוזמן תמיד לביתי. הוא סירב לבוא. כנראה שהפרסום העצמי שלו חשוב לו יותר מטובת התינוק שלנו".

אליקו בכניסה לקריית הממשלה ברמלה (צילום: איתי דגן )
עם אמא בדרך למשרדים הממשלתיים. אליקו על רקע ימים לא פשוטים | צילום: איתי דגן

נזכיר כי אליקו ולירז רבו במהלך חגיגות הברית של ג'ון הקטן ומאז, הפעם האחרונה שהתראו הייתה כשנפגשו לספור את הצ'קים, אולם ככל הנראה הם לא הצליחו לגשר על הפערים, שהלכו והתעצמו - ובאותו יום כאמור לירז עזבה את ביתם המשותף. כפי שנודע ל-mako סלבס, מאז היא מסתגרת בבית הוריה במצב לא פשוט, נתמכת על ידי משפחתה הקרובה.

אליקו ולירז, שהחלו לצאת לפני קצת יותר משנה, עוררו לא מעט ביקורת ותהיות נוכח התיעוד האינטנסיבי שלהם ברשתות – שכלל גם את לידת בנם הבכור לעיני אלפי צופים בלייב, אבל בעיקר בשל פער הגילים ביניהם, שעומד על יותר מ-25 שנים.

אליקו בכניסה לקריית הממשלה ברמלה (צילום: איתי דגן )
שדרן הרדיו והאב הטרי בדרך לעיסוקיו | צילום: איתי דגן

מול אותם חיצים נראה היה שעמדו השניים בגבורה, אלא שכעת משהו ככל הנראה נסדק וטרם ברור אם הם יצליחו לצלוח את המשבר הנ"ל.

אליקו ולירז (צילום: instagram)
בימים נינוחים יותר, ממש לא מזמן. אליקו ולירז | צילום: instagram