אחרי שסיימנו להתרגש מזה שטל מורד והאקסית מאיה קיי עומדים לככב זה לצד זה ב"רוקדים עם כוכבים", עברנו להתאבסס על זוג אחר - טל ובת זוגו לרחבת הריקודים, סנה סוקול. מאז שפורסם שסנה היא זו שתהיה המנטורית של טל, הכימיה ביניהם חרכה את המסך וגרמה לכולם לחשוב רק על דבר אחד - כמה הם מתאימים. תפסנו את הזוג הלוהט לריאיון זוגי ראשון ב"גגהעיר אירועים" בתל אביב וניסינו להבין אם יש מאחורי הדיבור גם קצת אמת.


צילום: נויה חסון

איך אתם? כאובים? פצועים?
טל: "כן. אני באפיסת כוחות ממושכת כבר חודש וחצי, אבל אני לא מתלונן על כלום. זה נטו מעבודה קשה של סנה איתי ושלי עם עצמי. באתי לקרוע את התחת ולעבוד קשה. בתור מישהו שהוא לא רקדן, זה מאוד משמח אותי כי זה אתגר חדש, ואני בן אדם של אתגרים".

איך טל? משקיע?
סנה: "הוא בן אדם שנותן בראש במאה אחוז. כשהוא נכנס לסטודיו הוא נהיה מכונה. אתם תראו את זה ברחבה".

טל: "אני יכול להגיד שאני עושה את המקסימום שלי".

סנה: "הוא נותן 150%".

מאז שהתפרסמו הצימודים נראה שהרשת עסוקה רק בדבר אחד – אתם מבינים למה כולם מדברים עליכם?
טל: "כן, אני מבין. בן אדם שיראה את זה מהצד יכול לחשוב שיש איזו התפתחות של רומן, אבל אנשים לא מבינים שאנחנו תקועים בסטודיו, אחד בתחת של השנייה 24/7, כי זה מה שאנחנו צריכים לעשות. לי ולסנה כבר יש חברות שהיא מעבר, אני מדבר איתה על הכל, אני פורק איתה וצוחק איתה ובוכה איתה, כי בסוף זה הכי חשוב בעולם החיבור הזה כי אנחנו עוברים משהו מאוד עמוק לשנינו, ואנחנו עושים את זה כמקשה אחת. החיבור והכימיה זה הדבר הכי חשוב והוא במקום הראשון".

סנה: "טכניקה זה גם חשוב".

View this post on Instagram

A post shared by Tal Morad טל מורד (@talmorad1)

שניכם רווקים, צעירים, יפים.
סנה: "אנחנו קורעים את התחת, אנחנו רוצים להגיע כמה שיותר רחוק, ננעלים בסטודיו ורוקדים. זה מה שאנחנו עושים".

יש פה זוג מעונה קודמת שגם בילה שעות בסטודיו ונוצר משהו מעבר.
"שיהיה להם בהצלחה, אנחנו נבוא לרקוד בחתונה שלהם".

אפשר להגיד שאתם לא פוסלים כלום?
טל: "כרגע זה אפילו לא קרוב לשם, אנחנו לא חושבים על זה לרגע. פשוט טוב לנו וכיף לנו, אנחנו באים נטו להתמקצע. כרגע כל דבר אחר סתם יסיט אותנו ויפריע לנו. אני כבר באמת מסתכל עליה בתור חברה".

טל, כמי ששירת כלוחם בתחילת המלחמה – יש סיכוי שעוד יקראו לך באמצע התחרות?
"כן, בטח, זה לא מופרך. בפרק הראשון, כשפגשתי את סנה, באתי על מדים ישר מהמילואים. כרגע כל הארגז הזה של המדים, הנעליים, הנשק, המחסנית, הווסט, כל הלוחם שבי כרגע הוא עדיין בתוך הבית. ברגע שקוראים לי אני עוזב הכל, זורק את כל מה שיש לי והולך. אני חושב שזה גם מה שמצופה מכל לוחם במדינה, כי אנחנו במלחמת קיום ממושכת. כל עוד יש לי את הזכות לעשות את זה, אני אעשה את זה בדיוק כמו כולם כי אני לא שונה. ברגע שקוראים לי אני עוזב את הרחבה כדי לעשות את העבודה האמיתית שלי".