ז', תושב בת ים בן 43 שכבר הטריד את בר רפאלי בעבר, נעצר אתמול בערב (שלישי) בחשד שעשה זאת שוב. זאת, בעת שבלש אחריה וצפה לעבר ביתה שבתל אביב, שם היא מתגוררת עם בעלה ושלושת ילדיהם הקטנים. הוא חשוד בהטרדה ופגיעה בפרטיותה של הדוגמנית. 

מחקירת המשטרה עולה כי רפאלי הבחינה בו יושב במכוניתו ליד ביתה שבעיר, תוך שהוא משקיף לעברה. היא התקשרה לדווח על כך למשטרה וסיפרה לחוקרים כי "הוא ישב במכונית שלו, צפה לעבר הבית. עבר במקום ושאל אותי אם אני מכירה אותו".

ז' נעצר ונלקח לחקירה, שם טען כי לא התכוון להטריד את הדוגמנית או לפגוע בפרטיותה, אלא לבקש ממנה סליחה על תקרית שהייתה לו עמה לפני כמה חודשים. גם אז נעצר ושוחרר. "באתי לבקש ממנה סליחה", הסביר, "רק שאלתי אותה אם היא מזהה אותי. לא איימתי עליה ולא עשיתי לה כלום". 

ז', כפי שחשפנו ביולי שנה שעברה, נעצר בחשד להטרדתה של רפאלי ובני משפחתה בביתם שבהוד השרון. "אני ארצח אנשים ואתאבד אם בר רפאלי לא תסכים לפגוש אותי", איים אחרי שהגיע למקום. "אני רוצה לראות אותה ואז אלך מפה". מעצרו הוארך בבית משפט השלום בתל אביב ביממה, והיום (רביעי) הוא שוחרר לצורך הסתכלות פסיכיאטרית, כדי לקבל חוות דעת בנוגע למצבו הנפשי.