אחרי שאתמול (רביעי) לירז ארז הייתה הראשונה להגיב על המשבר ביחסים ברשתות החברתיות, כעת מגיע תורו של שדרן הרדיו אליקו כהן. בסטורי שהעלה לפני זמן קצר לעמוד האינסטגרם שלו, אליקו העניק את הצד שלו בסיפור - וציין כי הוא שומר על שתיקה "מפאת כבוד לאהבה" בינו לבין לירז.

"אני יודע שכולם רוצים לשמוע מה יש לי להגיד, ואני שומר על שתיקה - ויש לזה סיבה. יש לי הרבה מה לספר, אבל אני בוחר שלא מפאת כבוד לאהבה שלי ולג'ון הנסיך. רק אגיד דבר אחד, שיהיה ברור לכולם, כל מה שפורסם אודות הפרידה הוא לא נכון ושקרי. לא שהתקשורת אשמה חס ושלום. 'המקורבים סיפרו' - אני מכיר את זה מצוין. מקורבים שמספרים סיפור הפוך מהאמת. אז בקשה קטנה לי לכל מי ששופט או בחר צד - אין שום צד", הבהיר אליקו. 

"אני ולירז באותו הצד. כן, הצד של האהבה", הוסיף אליקו - ואז פנה ישירות ללירז: "לירז, אני אוהב אותך בדיוק כפי שאת אוהבת אותי. ג'ון שלנו זכה בהורים אמיצים לכל החיים, אז לפני שבת, אאחל לכולם תמיד שנהיה דל בדל. מי יכול בכלל להבין את מה שיש לנו בלב? אפילו באגדות אין אהבה כזו", אמר אליקו. 

זמן קצר לאחר מכן, לירז בתגובה שיתפה את הסטורי של אליקו - וכתבה: "אין שום צד, אנחנו תמיד נהיה אחד. אני אוהבת אותך הכי בעולם. אף אדם לעולם לא יבין את סוג הקשר המיוחד והאמיתי שלנו. שיישאר בליבי ובנשמתי תמיד. כתבת הכי נכון, הכי מרגש והכי מדויק בעולם. ג'ון שלנו זכה בדיוק כמו שאנחנו זכינו אחד בשנייה". 

ל-mako סלבס נודע כי השניים אכן נפגשו אתמול בטיפת חלב בהוד השרון יחד עם התינוק, ולאחר מכן ישבו בבית קפה ליד וניסו ליישר את ההדורים. מקורבים מספרים לנו כי אליקו "לקח את זה מאוד קשה" - וכעת השניים החליטו לסיים את הקשר באווירה נעימה - וטובת הילד היא לפני הכל.