זה היה מהיר: חצי שנה אחרי שהכירו מול כל המדינה בעונה האחרונה של "האח הגדול", ספיר בורגיל ואברהם אקלום עלו היום (רביעי) שלב רציני ביחסים - והתארסו זה לזו. אקלום כרע ברך והציע לבורגיל להיות לו לאישה. 

לפני זמן קצר ספיר העלתה לעמוד האינסטגרם שלה תמונה שלה עם אברהם אחרי רגע הצעת הנישואים - וכתבה: "מיליון פעמים כן, אהבת חיי". בתמונה אפשר לראות את השניים מחויכים ומאושרים עד הגג, כשטבעת האירוסים של בורגיל מנצנצת. 

ספיר בורגיל ואברהם אקלום (צילום: instagram)
צילום: instagram

כזכור, השניים הכירו לראשונה בתוכנית "האח הגדול", והקשר ביניהם חווה אינספור עליות ומורדות במהלך השהות בבית. אבל מאז שהסתיימה העונה, השניים עברו לגור יחד והמשיכו לתחזק זוגיות יציבה גם בחיים האמיתיים.  

ספיר בורגיל ואברהם אקלום (צילום: instagram)
צילום: instagram

האירוסים האלה של השניים מגיעים חודשים ספורים אחרי שאחיה של ספיר, שניר בורגיל, התארס לשי לי עופרי - שגם הם הכירו בעונה האחרונה של התוכנית. שניר ושי לי היו אפילו יותר זריזים מספיר ואברהם, שכן החליטו להתארס כבר בספטמבר האחרון - חודש בלבד אחרי סיום העונה.

שניר בורגיל ושי עופרי מאורסים (צילום: יחצ)
מתוך הצעת הנישואים של שי לי עופרי ושניר בורגיל בספטמבר האחרון | צילום: יחצ

שניר ושי לי צפויים להתחתן כבר בסוף חודש הבא. אז האם יש מצב שתהיה כאן אירוע חתונה כפול באותו הערב? אנחנו מניחים שלא, נוכח המתח ששורר בין שני הזוגות, אבל נבר סיי נבר.