עומר אדם ויעל שלביה מנהלים זוגיות מסקרנת ויציבה כבר שנתיים שלמות, ועד היום אדם לא באמת דיבר בפרוטרוט על שלביה - ועל איך בכלל כל סיפור האהבה ביניהם באמת התחיל.  כעת, בפודקאסט החדש של שלישיית "מה קשור", הזמר הרגיש מספיק בנוח לפתוח הכל - וסיפר מה הוא באמת מרגיש כלפי יעל, מי התחיל עם מי - ואיך הניצוצות הראשונים באמת קרו. 

כש"מה קשור" שאלו את אדם מי התחיל עם מי בקשר, השיב עומר: "ברור שאני. ההורים שלי שיפצו את הבית ועברו לגור במלון סטאי ביפו. אבא שלי אמר לי שהוא ראה את יעל בלובי. אני פתחתי את האינסטגרם וראיתי בסטורי שהיא העלתה תמונה מסטאי, ואני באותו שלב החלטתי לשפץ גם משהו בבית ועברתי לסטאי, ליד ההורים שלי. יש לי אליבי, כי ההורים היו שם", סיפר עומר.

"עברתי לשם ואז דיברתי עם המנכ"ל במלון ביום שישי וביקשתי שישלח לה בקבוק יין ותשאל אם היא רוצה להצטרף", הודה עומר - ואם חשבתם שיעל נענתה להצעה של הזמר, תחשבו שוב. "אני מכיר את יעל שבע שנים אחורה, הכרנו לפני ואנחנו מדברים. אז היא עדיין הייתה ילדה קטנה, גם אני. אז שלחתי לה בקבוק והיא לא באה לארוחת ערב". 

עומר אדם, יעל שלביה (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

עוד המשיך לספר עומר: "יצאה שבת, הייתה לי הופעה במנורה. אמרתי לעצמי 'אני אזמין אותה להופעה? מה להזמין להופעה?', כמו ילד מפגר, כי אנחנו לא מדברים. אז יצאתי להתקפה. היה לי אליה משהו שנים, ידעתי שזה זה, בבטן", התוודה. 

עומר אדם ויעל שלביה (צילום: מתוך האינססטגרם של עומר אדם)
צילום: מתוך האינססטגרם של עומר אדם

"היה לך משהו אליה רק בגלל האופי, לא מעניין אותו היופי", אמר ציון ברוך לעומר בהומור. ואז עומר ענה: "לא, לא, יצא לי בפוקס שהיא ככה יפה, אני אומר לך שזה לא קשור". עומר המשיך לספר: "ואז אמא שלי אומרת, 'ראיתי את יעל בלובי, אני אגיד לה לבוא להופעה', אני אומר לה 'לא, את לא אומרת לה לבוא להופעה, לא קשור'. היא אמרה לה לבוא בכל זאת ואז היא באה להופעה. נשארתי בסטאי עוד איזה חודש. בהופעה לא כל כך תקשרנו, וגם הופעתי. עברתי לסטאי ולאט-לאט זה קרה, בפורים בדיוק לפני שנתיים".