אחרי שהכירו לראשונה בריאליטי "האח הגדול" והפכו לזוג מול כל המדינה, שי עופרי ושניר בורגיל התחתנו הערב (שלישי) באירוע נוצץ עם כ-800 מוזמנים במתחם אירועים בגדרה. השניים, שיצאו מבית האח רק בספטמבר האחרון, עמדו הערב מתחת לחופה ונשבעו אמונים זה לזו. 

לאירוע הנוצץ הגיעו לא מעט חברים מהתעשייה שבאו לפרגן ולפזר אהבה על הנשואים הטריים. בין הפרצופים המוכרים אפשר היה לראות את חבריהם לאותה עונה בבית "האח" לין אלפי, יענקי גולדהבר וגם את סתיו קצין, מתמודדת בולטת מאותה העונה שהתלוננה בסטורי שלא הוזמנה, אך בסוף זכתה להזמנה המיוחלת. גם בוגר הפורמט דודו כהן הגיע לכבד, וכן טילטיל וקובי מחט.

שי עופרי ושניר בורגיל התחתנו (צילום: אורי חיון)
הזוג המאושר | צילום: אורי חיון

מי שהחליט להחמיץ את האירוע הערב הם אחותו של שניר, ספיר בורגיל, והארוס אברהם אקלום, שגם השתתפו באותה העונה ב"אח הגדול". הסכסוך בין האחים היה חלק מהותי בתוכנית וניסיונות הפיוס, גם כשהיא נגמרה, לא צלחו. על הדרך יצרו השניים לא מעט כותרות בעקבות אמירות שלהם ברשת אחד לשני, ולכיוון בני הזוג. ל-mako סלבס אף נודע שספיר קיבלה הזמנה לאירוע המשפחתי רק משי – ורק דרך הודעת וואטסאפ. זאת, בעוד מקורבים לספיר סיפרו שאין בכוונתה להגיע כל עוד אחיה שניר לא מזמין אותה ישירות, מה שכאמור לא קרה.

שי עופרי ושניר בורגיל התחתנו (צילום: אור גפן)
הכלה הסמוקה בדרכה לחופה | צילום: אור גפן
שי עופרי ושניר בורגיל התחתנו (צילום: אור גפן)
מתואמים. אבא ואמא בורגיל מלווים את שניר | צילום: אור גפן

כזכור, מערכת היחסים של שניר ושי התפתחה לעיני המצלמות של העונה האחרונה של "האח הגדול" והיא ידעה עליות ומורדות במהלך התוכנית, כשהם נפרדו וחזרו שוב ושוב לעיני הצופים. עם סיום התוכנית, נראה שהם החליטו לשים את המשקעים ביניהם מאחור ושבועיים בלבד מאז שיצאו מהבית, שניר כרע ברך והציע לשי נישואים במהלך חופשה זוגית.

שי עופרי ושניר בורגיל התחתנו (צילום: אור גפן)
רגע החופה | צילום: אור גפן

לפני כחודש הוסיפו נדבך נוסף לחגיגות, כשהודיעו שהם מצפים לילד ראשון. השניים העלו סרטון שלהם על שפת הים כששניר מצלם את שי, כשהתמונה שיוצאת מהמצלמה היא למעשה תמונת אולטרסאונד של העובר שגדל בבטנה של שי.