רק לפני שבוע נחשף שאליקו ובת זוגו לירז ארז במשבר בזוגיות, כשבועיים בלבד לאחר שהביאו לעולם את בנם הבכור, ג׳וּן, ונדמה כי הסאגה בין השניים רחוקה מלהסתיים. כעת נודע ל-mako סלבס שמאז הפרידה לפני שבוע וחצי אליקו לא ראה את התינוק ודורש מלירז לראות אותו מחוץ לבית. מנגד, לירז לא מאפשרת לו שהמפגש יתקיים מחוץ לביתה של אמה - ומתעקשת זה יקרה רק שם בנוכחותה. 

זמן קצר אחרי חשיפת mako סלבס, לירז בחרה להתייחס לידיעה בנושא ברשתות החברתיות, כשהעלתה סטורי לחשבון האינסטגרם שלה, וכתבה: "הזמנתי את אלי לביתי. תינוק בן שבועיים יונק, לא מטיילים איתו בחוץ. מוזמן תמיד לביתי. הוא סירב לבוא, כנראה שהפרסום העצמי שלו חשוב לו יותר מטובת התינוק שלנו".

לירז ארז מגיבה לחשיפת mako סלבס
לירז מגיבה לעניין

אם כל זה לא מספיק, השניים גם הספיקו להוריד אתמול (ראשון) עוקב אחד לשנייה בחשבונות האינסטגרם, תוך שהורידו גם כל סממן של זוגיות או גילוי חיבה כלפי השני מהרשתות, מה שלגמרי מעיד שהפרידה הפכה רשמית.

כזכור, כבר בשבוע שעבר התברר כי לירז עזבה את הבית המשותף ועברה להתגורר אצל אמה בשכונת תל ברוך שבתל אביב. עוד סיפרו שלירז במצב לא פשוט והיא מסתגרת בבית הוריה ונתמכת על ידי המשפחה.

מה שהחל את הפיצוץ בין השניים היה ריב בין אליקו ללירז שהתרחש במהלך חגיגות הברית לבייבי הטרי, ומאז - הפעם האחרונה שהתראו הייתה ביום חמישי האחרון, כאשר נפגשו לספור את הצ'קים. אולם, ככל הנראה הם לא הצליחו לגשר על הפערים, שהלכו והתעצמו, ובאותו יום עזבה לירז את ביתם המשותף.

אליקו ובת הזוג הצעירה ממנו ב-27 שנים (צילום: מתוך "אנשים", קשת 12)
צילום: מתוך "אנשים", קשת 12

מאז שהשניים החלו לצאת לפני קצת יותר משנה, הם עוררו שיח רב בעמודי הרכילות וברשתות החברתיות, בעיקר נוכח פער הגילים ביניהם שעומד על יותר מ-25 שנים. אליקו ולירז תיעדו את כל תקופת ההיריון באינסטגרם ובטיקטוק - ואת הלידה העבירו בשידור חי לעיני יותר מ-20 אלף צופים.

למרות הביקורות שתמיד הגיעו מהסביבה, אליקו ולירז נראו חזקים ומאוהבים כשעמדו יחד מול הטוקבקים שלא איחרו להגיע, אך כעת משהו ביחסים נסדק - ולא ברור אם השניים יצליחו לשקם את היחסים ולעבור את המשבר הגדול עימו הם מתמודדים.