נראה שהסכסוכים בין מתמודדי "האח הגדול" מסרבת להיגמר, גם חצי שנה אחרי שהעונה הסתיימה לה. סתיו קצין, שהייתה אחת מהמתמודדות הבולטות של העונה והתעמתה עם לא מעט מתמודדים, החליטה אמש (שבת) לעלות להתקפה אל מול ליאל קוצרי, גיא איתן - ובעיקר נגד ספיר בורגיל.

בסשן שאלות-תשובות, סתיו הוציאה את כל הכביסה המלוכלכת ושיתפה פעולה עם השאלות העסיסיות של עוקביה.  בין השאלות שהעלתה לסטוריז, אחת מהן הייתה: "מתי את נפגשת עם ספיר?". סתיו, כאמור, בחרה לפתוח הכל - וענתה בלי פילטרים: "אחרי שסיננה אותי מהפעם האחרונה שהייתה אמורה לבוא אליי, והבריזה לי בדקה ה-90 מיום ההולדת של הילדה שלי למרות שהבטיחה לבוא, לא חושבת שיש לנו טעם להיפגש. מרגיש לי שנוצלתי בשביל עוד כותרות כדי להישאר בתודעה". סתיו לא עצרה שם - והמשיכה לשתף צילומי מסך מתוך שיחות הוואטסאפ בינה לבין בורגיל - וכתבה: "מי שמוכרת את אח שלה בשביל כותרת באה להטיף לי".

בשיחה עם mako סלבס, השיבה ספיר בורגיל: "נראה לי שיש בלבול, כי הכותרת על הגב שלי. מתוך 10 שאלות 7 עליי. בכוח לנסות להוציא את הכותרת ואז לבוא עליי. הניסיון הבלתי פוסק הזה מעייף. זה שהיא סטייק ולא יציבה ושכל יום, לאן שנושבת הרוח, לשם היא הולכת - לא בעיה שלי. סליחה באמת שהייתי חולה וסליחה שיש עולם שהוא לא רק סתיו קצין. מעדיפה בשלב הזה לשמור מרחק, הזהירו אותי - ובחרתי להקשיב ללב". 

נכון לשעה זו, בורגיל וקצין כבר הספיקו להוריד עוקב אחת מהשנייה.

קצין לא שכחה לציין גם את המתמודדים גיא איתן וליאל קוצרי ולצאת נגדם. כששאלו אותה מה היא חושבת על הזוגיות של גיא איתן, השיבה סתיו: "כאחת שהכירה אותו בבית 'האח הגדול', לצאת עם בחורה בת 21 - זה בדיוק מה שמתאים לו". עוקבת אחרת התעניינה באשר לטיב היחסים של סתיו עם ליאל קוצרי - וכתבה לה: "ליאל קוצרי פשוט מקנא בך" - וסתיו ענתה בעוקצנות: "מי?".