לירז מתייחסת לראשונה למשבר ביחסים ולסכסוך המתוקשר עם אליקו שאירעו רגע אחרי הולדת בנם המשותף, ג'ון. בסטורי שהעלתה לעמוד האינסטגרם שלה, ארוסתו של שדרן הרדיו הבהירה מה באמת הוביל לפיצוץ בין השניים - ועל הדרך גם ביקשה מכולם להניח להם ולאפשר להם לפתור את הדברים בכוחות עצמם.

"בימים האחרונים יש אינסוף של שמועות ואינסוף של דיבורים סביבי וסביב האבא של הבן שלי. אני רוצה להבהיר שלא רבנו - ובטח לא סביב צ'קים. לא היו שום צעקות בינו לבין אמא שלי - וכל מי שרציתי שיגיע לברית, הגיע", הבהירה ארז. 

"אני ואלי נפגשנו הבוקר, החלטנו שאנחנו נסדר את כל המחלוקות בינינו יחד - ובטח לא בבתי משפט", חשפה לירז. "האהבה שלנו ענקית מהיום הראשון. היה פיצוץ - ומפה אמרנו שנחליט מה אנחנו עושים הלאה. טובת הילד תמיד תהיה במקום הראשון", הוסיפה לירז - ואז פנתה ישירות לאליקו: "אני אוהבת אותך, אלי, וגם אם נפרדות דרכינו - אתה האבא של הבן שלי, ותמיד תהיה חלק מחיי. אין שום סיבה שהבן שלנו יפתח גוגל ויראה שקרים ושמועות".

לירז סיימה את דבריה וקראה לכולם לאפשר לה ולאליקו לגדל את ג'ון הקטן בנחת: "בבקשה מכולם תניחו לנו, תנו לנו אוויר, אנחנו בני אדם וגם לנו מותר לריב, לטעות, להיפרד, להשלים, לאהוב ולסלוח. תנו לנו להיות ההורים הכי טובים לבן שלנו". 

אליקו ולירז (צילום: instagram)
צילום: instagram

ל-mako סלבס נודע כי השניים אכן נפגשו היום (רביעי) בטיפת חלב בהוד השרון יחד עם התינוק, ולאחר מכן ישבו בבית קפה ליד וניסו ליישר את ההדורים. מקורבים מספרים לנו כי אליקו "לקח את זה מאוד קשה" - וכעת השניים החליטו לסיים את הקשר באווירה נעימה - וטובת הילד היא לפני הכל.