בשנים האחרונות דר זוזובסקי חיה על קו ניו יורק-תל אביב ומתחזקת את קריירת המשחק הבינלאומית שלה. אבל כמעט כמו כולם, גם אצלה הכל נעצר ב-7 באוקטובר כשפרצה המלחמה בישראל. כעת תפסנו אותה בצילומי קמפיין לחברת Exchange Ramat Gan של חברת הנדל"ן אזורים, ובמהלכו היא דיברה על החרדה להתגורר בחו"ל כשמתחת לביתה מתקיימות הפגנות פרו-פלסטיניות, המגורים עם החברה הטובה שלומית מלכה שהצליחו להרגיע קצת את הסטרס - וגם: יצאה בתגובה ראשונה שלה על הסכסוך, לכאורה, בחבורה בין שביט ויזל ללירן כוהנר.

איך מתמודדים עם המצב במדינה בזמן שאת נמצאת בארה"ב?
"הייתי בארה"ב כשפרצה המלחמה, לא תכננתי להיום שם. היה לי כרטיס טיסה ל-9.10 ויומיים לפני קרה מה שקרה והשמיים נסגרו והייתי צריך לחוות הכל משם, וזה היה מאוד מאוד קשה להיות רחוקה מהמשפחה מהבית בתקופה הזו. ניסיתי לעשות דברים שאני יכולה לעשות, אם זה הסברה ברשתות או ממש ללכת להפגנות בניו יורק ולהתנדב. אפילו הקמנו סוג של אנדרטה באמצע הסוהו בניו יורק שהגיעו אליה מלא אנשים במשך שבוע, זה ממש עמד שם. אנשים באו והדליקו נרות ודיברו והקריאו מכתבים ושרו שירים וזה היה מאוד מרגש אבל חיכיתי לחזור".

אז איך העברת את הימים הראשונים מתחילת המלחמה?
"בחרדה, לא יצאתי מהמיטה, פחדתי ללכת ברחוב, פחדתי לדבר עברית. היו לי הפגנות של 'פרי פלסטין' מתחת לבית, זה היה לא נעים בכלל, אבל הייתי עם החברה הכי טובה שלי, שלומית מלכה. היא הרגיעה אותי ואני הרגעתי אותה ועברנו את התקופה הזו ביחד וחיזקנו אחת את השנייה".

View this post on Instagram

A post shared by Dar Zuzovsky (@darzuzo)

מתי חזרת לארץ?
"בפברואר, קצת לפני יום ההולדת שלי".

כמה המצב בארץ השפיע על הקריירה שלך בחו"ל? המשכת לעבוד כרגיל?
"לא המשכתי לעבוד כרגיל, אף אחד לא המשיך לעבוד כרגיל. חושבת שזה גם אישית ונפשית הייתי צריכה שנייה. לא ידעתי איך ממשיכים לעבוד כרגיל, לקחתי ממש הפסקה וניסיתי להבין מה קורה סביבי וגם כן, היו הרבה פרויקטים שהתבטלו, אבל אני מחכה לשמוע מה קורה איתם. אני מקווה שהעבודה בחו"ל תחזור. תחזיקו לי אצבעות".

את משתתפת גם בסרט בינלאומי חדש. מה את יכולה לספר עליו?
"כמעט כלום, אבל כן צילמתי ממש כשהייתי בניו יורק נסעתי לשם כדי לצלם השלמות לדבר הזה ואני ממש מקווה שאוכל לחלוק בקרוב. זה סרט שצילמנו לפני כבר שנה באמסטרדם ובאיטליה וזה מספר את הסיפור של הבחורה ששברה לקזנובה את הלב, זה מבוסס על ספר וזה היה מאוד מרגש ואני מחכה לזה".

View this post on Instagram

A post shared by Dar Zuzovsky (@darzuzo)

View this post on Instagram

A post shared by Dar Zuzovsky (@darzuzo)

בטח שמעת על האייטמים שיש איזשהו סכסוך בין שביט ללירן, מה שפגע בחבורה שלכן. את יכולה להסביר מה קרה שם?
"יש סכסוך קשה מאוד, ואני אגיד לך את האמת, כי זה פוגע בסוף בי כי אני רוצה לתכנן את הטיסה הבאה שלי ואני לא יכולה לתכנן כרגע. כי אני מחכה שהן ישלימו. כמובן שהכל בצחוק, אנחנו בקשר ואוהבות מאוד אחת את השנייה".