אור שפיץ יוצאת לדרך חדשה - ועוברת לגור לבד. הקונדיטורית ויוצאת "האח הגדול", ששיתפה בחשבון האינסטגרם שלה בכאב בפברואר האחרון שהיא ובן זוגה איש העסקים עומרי גלילי נפרדו, בתום שנה וחצי של זוגיות, עוברת כעת לשלב הבא באיחוי הלב השבור. שפיץ עזבה את הדירה המשותפת שבה השניים התגוררו יחד בתל אביב, לדירה במגדל יוקרה על הטיילת של העיר.

בתפקיד השכן, ממנו תוכל לבקש ביצים לעוגה אם חלילה תיתקע בלי, נמצא לא אחר מאשר איש הטלוויזיה ארז טלאת הדירה היא אומנם לא חשפה במלואה, אבל משתפת במעבר עצמו ובהתרגשות שמתלווה אליו.

אור שפיץ עוברת לגור לבד (צילום: אינסטגרם)
השכן החדש. שפיץ וארז טל | צילום: אינסטגרם

את הפרידה מגלילי, נזכיר, חשפה שפיץ בסרטון ימים אחרי שנפרדו, שבו תיעדה את הקושי ואת הדמעות שזלגו בעקבותיה. "אתן יודעות שאני תמיד מרגישה בנוח לשתף לטוב ולרע, אבל כשזה מגיע ללב זה לוקח קצת זמן וקצת יותר קשה", כתבה שפיץ לצד הסרטון. "עברתי שבועיים לא פשוטים ואני יודעת ששמתן לב. אני ועומרי נפרדנו, ופרידות זה אף פעם לא דבר נעים", הודתה.

"בתקופה הזו שהמדינה שלנו כולה רועדת, השתדלתי לקחת בפרופורציות ולהבין שלצערנו יש גרוע מזה - והעיקר הבריאות. מאחלת מהלב לכל מי שחווה פרידה דווקא בתקופה הזו, שהבדידות יכולה להיות הדבר הכי גרוע בעולם ואנחנו מרגישות חוסר יציבות, להסתכל לשמיים ולהגיד תודה על מה שיש, ולהאמין מהלב שמה שצריך לקרות, קורה. תודה על החיבוק החם, אוהבת אתכן".

אור שפיץ עוברת לגור לבד (צילום: אינסטגרם)
דרך חדשה - עם פרקט. בהצלחה | צילום: אינסטגרם