אחרי שנתיים של שירות צבאי כזמרות במדור הפקות, גם אגם בוחבוט וגם אלה לי להב השתחררו הבוקר (רביעי) מצה"ל. השתיים הגיעו לגזור חוזר בבסיס תל השומר שברמת גן - והן לא יכלו להסתיר את ההתרגשות מהרגע המשמעותי הזה בחייהן.

אגם הגיעה למקום בליווי הוריה וסיכמה תקופה של שנתיים, שבה חרשה את בסיסי הארץ בהופעות לחיילים להעלאת המורל. "היום סיימתי פרק חשוב ומשמעותי בחיים שלי. שירות צבאי מלא של שנתיים, שבהן עברתי הכל מהכל. פשוט הרגשתי שליחות ענקית וזכות ענקית לעשות את הדבר שאני הכי אוהבת בעולם על מדים כחיילת צה"ל", אמרה בוחבוט. 

אגם בוחבוט השתחררה מצה"ל (צילום: יח"צ)
החיוך על פניה אומר הכל. אגם בוחבוט משוויצה בחוגר הגזור | צילום: יח"צ

לעומת זאת, אלה לי הגיעה גם כן בליווי הוריה - אבל מי שעוד הצטרף אליה היה בן זוגה בשנה וחצי האחרונות, השחקן פיליפ שאולוב. להב העלתה לעמוד האינסטגרם שלה סרטון מרגע גזירת החוגר - וסיכמה גם היא את השנתיים האחרונות. "היום אני מסיימת את השירות הצבאי שלי. האמת? בהתחלה לא האמנתי שאני אצליח. אף פעם לא סיימתי מסגרת, לא חוג, לא בית ספר. חשבתי שהצבא יהיה אותו הדבר - ולשמחתי, טעיתי", הודתה להב. 

View this post on Instagram

A post shared by Ellalee Lahav (@ellalee)

"למדתי את עצמי מחדש. יצא לי לשמח ולהופיע לכל כך הרבה חיילים שריגשו אותי כל פעם שהם קפצו ונהנו. יצא לי להכיר אנשים חדשים, מעניינים ומוכשרים. אני גאה להגיד שעשיתי שירות מלא ומשמעותי. אני גאה בעצמי על כל מעשיי בשנתיים האחרונות ואני גאה במי שגדלתי להיות. צה"ל היה התקופה הכי משמעותית בחיים שלי, תודה על כל מה שקיבלתי ולמדתי". אלה לי סיימה את דבריה בתפילה להשבת החטופים: "במיוחד בתקופה הקשה שאנחנו עוברים, אני גאה להיות חלק מישראל. גאה על השירות שלי בצבא - ומתפללת יום-יום לחזרתם של החטופים הביתה". 

אלה לי להב ובן זוגה פיליפ שאולוב ביום שחרורה מצה"ל
מתוקים. אלה לי להב ובן זוגה פיליפ שאולוב בבסיס תל השומר