אורטל עמר החליטה להתייחס הבוקר (רביעי) לביקורות שהיא מקבלת מעוקבות שלה על כך שנעזרת בייביסיטר עם בנה בן ה-5, תו פרינס, כשהיא עובדת בשעות הערב ברדיו. 

בסרטון נוקב שהעלתה לעמוד האינסטגרם שלה, עמר הגיבה לעוקבת ששאלה אותה: "מה עם תו שהוא כל הזמן בבייביסיטר?". "אני רוצה להתעכב על זה", בחרה אורטל לפתוח את דבריה בסרטון שצילמה מהרכב שלה. "נתחיל כמובן בזה שזה שאני משתמשת בבייביסיטר או זה שאתן משתמשות בבייביסיטר לא הופך אותנו לאמהות פחות טובות", טענה עמר. 

View this post on Instagram

A post shared by ortalamar (@ortal_amar)

"אני אם חד-הורית. כדי להתפרנס, כדי לצאת לעבוד, אני חייבת להשתמש בבייביסיטר. נכון, בחרתי לשדר בערב, בין 18:00 ל-20:00, שהן שעות קריטיות. בחרתי לקחת הצגות, בחרתי אז בעבר להגיש חדשות בבוקר - אבל אני רוצה להרגיש שאני מגשימה את עצמי, שאני עושה את מה שאני אוהבת", הודתה אורטל.

View this post on Instagram

A post shared by ortalamar (@ortal_amar)

"ואני יודעת שהבן שלי, כשהוא רואה אמא עובדת ואמא מאושרת, ובא ורואה אותי ברדיו ורואה אותי בהצגות, הוא יודע שזו הדרך שלי גם לפרנס את הבית - וגם להגשים את עצמי. הוא גם רואה שאני עושה דברים שאני באמת אוהבת, אז אני חושבת שזה ממש בסדר להשתמש בבייביסיטר. אני שומעת את התלונות האלה כל הזמן ו'איך את עושה את זה?' ו'זה לא מתאים' ו'תמצאי עבודה בבוקר'. לא, זה בסדר גם להשתמש בבייביסיטר, ונכון, זה גם בסדר שיש לי נקיפות מצפון לפעמים - וככה זה אמהות. זה מה שזה".

View this post on Instagram

A post shared by ortalamar (@ortal_amar)