אז יש סכסוך? הן מוציאות לנו את העיניים בחופשות אקזוטיות משותפות, מעלות תמונות פוטוגניות ללא הפסקה ומעוררות בנו קנאה בכל מפגש מחדש. שלומית מלכה, לירן כוהנר, שביט ויזל, דר זוזובסקי וליקי רוזנברג הן כנראה החבורה הכי יפה ומדוברת בתעשייה, אבל בחודשים האחרונים שמועות על ריב בין שתיים מהבנות רץ בכל מקום ולא נותן לנו מנוח - החברות הטובות ויזל וכוהנר. אחרי תקופה של שתיקה בנושא, כוהנר הגיבה אמש (שלישי) לראשונה בסטורי שמתייחס לריב המדובר וענתה לכל העוקבים הסקרנים - אך מיהרה למחוק אותו מיד אחרי שעלה. 

כמובן שזה לא חמק מעינינו והספקנו לתעד את התשובה של הדוגמנית, שבשאלות-תשובות שהעלתה באינסטגרם בחרה להתייחס לשאלה שהגיעה אליה על היחסים עם ויזל, שם ענתה בתשובה מפורטת בשני חלקים: "טיפ, תפסיקו להיות מוזנות משמועות של אנשים ולקפוץ על כל פיפס ושטות שמישהו החליט להמציא. תישמרו על המרחב שלכן נקי יותר". 

לירן כוהנר מתייחסת לסכסוך עם שביט ויזל (צילום: instagram)
צילום: instagram

התשובה שלה ממש לא נגמרה כאן, ואם בהתחלה זה נשמע שהכל טוב, שווה לכם לקרוא את החלק השני בריכוז מוחלט. "מערכות יחסים משתנות. עם החיים. לא היה שום דבר דרמטי, לא היה ריב, לא היה סכסוך, אין קשר לבעלים. באופן טבעי עם החיים יש כל כך הרבה שינויים. אני מבינה שזה מבהיל הרבה מכן. אבל אם אותנו לא - אז הסירו דאגה". האם זה הרגיע אותנו? ממש לא בטוח. 

View this post on Instagram

A post shared by Liran Kohener Geyor (@liranko)

כזכור, השמועות לריב בין השתיים הגיעו בטענה שהבעלים שלהן, גיא גיאור ואוהד בן נון, נקלעו לחילוקי דעות עסקיים. השניים, שהיו שותפים, הסתכסכו על רקע העסק המשותף, והדבר, לכאורה, השפיע על החברות בין הנשים.

התגובה של כוהנר הגיעה  מספר ימים אחרי שדר זוזובסקי, חברתם הטובה, התייחסה בריאיון עם mako סלבס לריב בין השתיים וטענה שאין שום סיבה לדאגה: "יש סכסוך קשה מאוד, ואני אגיד לך את האמת, כי זה פוגע בסוף בי כי אני רוצה לתכנן את הטיסה הבאה שלי ואני לא יכולה לתכנן כרגע. כי אני מחכה שהן ישלימו. כמובן שהכל בצחוק, אנחנו בקשר ואוהבות מאוד אחת את השנייה".