לפני שבועיים היינו הראשונים לספר לכם כי הדוגמנית ואושיית הרשת שביט ויזל עזבה את הארץ לקפריסין יחד עם משפחתה בעקבות הצעה עסקית מצדו של בעלה, היזם אוהד בן-נון. כעת ויזל החליטה לשתף בתחושות המעורבות שאופפות אותה מאז המעבר.

בסשן שאלות-תשובות באינסטגרם, ויזל נשאלה על ידי אחת העוקבות איך המרגש מאז המעבר. הדוגמנית בחרה לענות תשובה כנה - וכתבה: "האמת, לא כזה פשוט. יום ככה ויום ככה. רובכן גם שמתן לב לזה שאני הרבה פחות פה. יש ימים שאני פשוט מרגישה שכל מה שאני אעלה זה הבל הבלים כשיש אנשים שנמצאים עכשיו בעזה אצל השטן ושנלחמים על החיים שלהם. ויש ימים שדווקא בא לי לשתכן אתכן. בקיצור, יום כזה ויום כזה, כמו כולם". 

על השאלה האם היא חשה בקפריסין בדידות, לוויזל הייתה תשובה אופטימית: "הכי לא. החוויה הזאת מגבשת את התא המשפחתי מאוד. בטח בתקופה כזה ואני נהנית מזה מאוד. חוץ מזה, שהכרתי פה נשים מדהימות ממש".

כזכור, מאז שנודע על המעבר של ויזל לקפריסין, היא קיבלה לא מעט ביקורות על כך שבחרה לעזוב את הארץ בזמן כל כך רגיש נוכח המלחמה בישראל. כבר אז ויזל ביקשה להבהיר כי המעבר הזה תוכנן עוד הרבה לפני שהחלה המלחמה בארץ. אלא שאתמול (ראשון) עוקבות המשיכו לשאול את אותה השאלה, ויזל שוב הבהירה: "לשאלת השאלות - אני ממש לא מרגישה אשמה. אנחנו לא עזבנו בגלל המלחמה. החיים מזמנים כל מיני דברים, ויצא ככה שזה בתקופה מורכבת. אני מעודכנת כל הזמן במה שקורה בארץ. יש לי משפחה וחברים, וישראל זה הלב".