מוקדם יותר השבוע פרסמנו לכם על הקאמבק בין אליקו לאם בנו לירז, כשהשניים החליטו לתת צ'אנס נוסף לקשר שלהם ואת חג הפסח העבירו ממש יחד עם הבייבי ג'ון. נראה שסערת הקאמבק של השניים מסרבת לדעוך וגררה אחריה ים תגובות - תחילה של לירז עצמה שהאשימה את אמה בכל המצב, לאחר מכן מלין, אמה של לירז, הגיבה לבתה וטענה ש"ההורמונים שלה בשיא" - וכעת זה מגיע לנקודת רתיחה. אליקו העלה סטורי לאינסטגרם בו תוקף בחריפות את מלין, ולא חוסך במילים נגד אמה של לירז.

"גברת מלין מציגה את לירז כאילו לא יודעת מה אמרה", פתח אליקו את דבריו והמשיך פנייה לאמה של לירז, "אז מלין, לפני שאני אוכיח את כל מה שעוללת מיום הברית לבת שלך ולנו אצלי בבית ומה שיצא לך מהפה בדקות של קדושה, ואיך שזעזעת את כולם במה שיצא לך מהפה והדמעות של לירז ברגעי הברית בגללך, ומה שעשית פה באותו לילה מחוץ לבית כשלירז בוכה ומתחננת שתלכי מפה ואת מתנהגת מזעזע. כל מילה של לירז עלייך אמת, לא תצליחי להוציא אותה קטנה עם הורמונים ומיניקה, היא הכי בוגרת שיש, הכי אמיתית שיש. מה שעשית מאז הברית ועד היום זה התעללות בלירז, בי ובמשפחתי".

אליקו ולירז (צילום: instagram)
צילום: instagram

"במקום להוציא את לירז ילדה קטנה, תספרי את האמת ותתנצלי בפנייה, על הכל הנזק הנפשי שגרמת לה. לא היה לך אכפת שהיא מיניקה כשקיללת אותה בלי סוף. לא היה לך אכפת  שהיא בכתה בלי סוף וביקשה ממך ללכת בלילה של הברית שבאת לצרוח מחוץ לבית בעודנו מטופלים בג'ון. כל מה שמכיר אותי יודע דבר אחד, שקרנים אני שונא ואמת יש אחת. ואיתה אני אלך עד המוות שלי. לירז עוברת התעללות בבית שלה, מאמא שלה, להכל יש לי הוכחה. מלין, עדיף לך להתחבא. בושה שכמותך, לירז יודעת מה קורה פה וגם אני".

הסטוריז של אליקו נגד מלין (צילום: instagram)
צילום: instagram

"האמת תובא בהוכחות בענק על מה שעוללת לבת שלך לירז! התעללות ובוטות ברמה הכי קשה שיש, את חייבת בדיקה נפשית ואיפה לעזאזל רשויות הרווחה. אני לא אנוח עד שכל האמת עלייך תאמר גם אם את מהלכת איימים על לירז, אותי את לא מפחידה. את בושה ומזעזעת וכל מילה שלי תובא בהוכחה על מי את באמת, את הכל חוץ מאמא ללירז. היא לא כתבה סתם המשך יבוא, הוא יבוא בענק מלין, הבת שלך לא דיברה מתוך הורמונים אלא מכאב ענקי על מה שעוללת לה, לי ולמשפחתי. את מזעזעת ואת סכנה ללירז ולבן שלנו, מצאת עם מי להתעסק".

בהמשך, העלה רצף סטוריז נוספים וכתב: "איזו אמא מקללת את הבת שלה לפני הברית, רק אמא לא מאוזנת שיצאה משליטה והיא מתעללת בבת שלה לא מהיום. תתנצלי בפני הבת שלך, החרבת לה את האהבה הכי גדולה שלה. רוע כזה לא פגשתי מימיי. בקרוב תחשף האמת ולמה לירז סיכנה את נשמתה ביום שהיה אמור להיות הכי שמח". 

הסטוריז של אליקו נגד מלין (צילום: instagram)
צילום: instagram

אליקו סיום בסטורי בו הבטיח שבקרוב יחשוף סרטון שם יש לו הוכחה שמלין החריבה את אירוע הברית של ג'ון וגרמה לבתה לירז לבכות. "הסרטון הזה בקרוב יחשף והאמת תצא. מסכת ההתעללות של אמא של לירז ביום הברית, וכמה דמעות שלירז בכתה שגרמו לי להתרסק. בחיים לא חשבתי שיש אמהות שמתעללות ככה בבת שלהם. תתנצלי על מה שעוללת לי, ללירז ולג'ון. תודי במה שעשית פה ואיך ריסקת לה את הנפש מיד אחרי הלידה".