בחודש שעבר שיתפה ליהיא גרינר שהיא עושה שינוי משמעותי בקריירה שלה וכי היא בדרך להגשים חלום גדול. גרינר החלה לאחרונה ללמוד קורס דולות, ובימים האחרונים היא זכתה לעשות את דריסת הרגל שלה במקצוע החדש - וליוותה לידה של לקוחה היריונית בפעם הראשונה.

מי שהחליטה להשתמש בכישוריה של הכוכבת היא לא אחרת מאשר הילה הדר, אחותה הקטנה של נעמה קסרי - הבסטי של גרינר בשנים האחרונות, אותה הכירה על סט הצילומים של "הישרדות VIP" ב-2019. 

ליהיא גרינר, נעמה קסרי, בלידת אחותה של נעמה (צילום: פרטי)
ליהיא גרינר ונעמה קסרי מתוך חדר הלידה | צילום: פרטי

בשיחה היום (חמישי) עם mako סלבס, גרינר סיפרה בהתרגשות על החוויה: "היה מדהים. הלידה הראשונה של הילה הייתה קיסרית, והיא הייתה בטוחה שהיא תעבור עוד אחת כזו - אבל לא. עבדנו מאוד קשה עם הצירים, הדרכתי אותה עם הנשימות, עברנו ביחד ציר-ציר כדי להעביר אותם", אמרה לנו ליהיא.

"כשהצירים היו ממש צפופים, יצאנו לאיכילוב, נסיעה של חצי שעה עם צירים מטורפים - כשהיא יושבת עליי ברכב מאחורה ואני מחזיקה לה את הבטן ועוזרת לה. הגעתי לבית החולים כשהילה בפתיחה של שש, עלינו לחדר הלידה וכבר כשהגענו היא הייתה בפתיחה מלאה ללא אפידורל. היא רצתה למות מכאבים, התחננה לאפידורל. הסכימו לתת לה. אחרי שלוש שעות, היא ילדה - כל זאת בזמן שאני דואגת לה לעיסויים, יחד איתה בנשימות. הרגשתי שדחפתי יחד איתה, יחד עם בעלה, איתי. זאת פשוט חוויה מטורפת ומדהימה. הבנתי כמה יש לי את זה. אני מעבירה אנרגיות טובות וחזקות, מצליחה להעביר כוח. עשינו את זה, היא ילדה טבעי ובמהירות". 

ליהיא גרינר כדולה בלידה הראשונה שלה (צילום: פרטי)
גרינר בחדר הלידה יחד עם הילה ובעלה | צילום: פרטי

על ההחלטה להפוך לדולה, אומרת גרינר: "מאז המלחמה, מצאתי את עצמי לא עובדת. אין טלוויזיה ואין קמפיינים. פתאום הרגשתי שיש לי הזדמנות ללמוד - ויצאתי ללימודים, אני כרגע באמצע, אבל כבר סיימתי את הקורס - ואני כבר מדריכה עיסוי תינוקות ובייבי יוגה, ומתחילה להיכנס לנישת התינוקות - ובינינו זה עסק שימשיך והמודעות לדולות משנה לשנה רק עולה".

אם תהיתם לרגע אם גרינר תוותר על קריירה שלה בתעשייה, אז אל חשש. "ממש לא!", קבעה גרינר. " כבר 13 שנים שאני בתעשייה, פתחתי עסקים, הייתי בלימודים. דולה תמיד הייתה אופציה שרציתי לעסוק בה.  אני לגמרי אשלב בין שני העולמות. הכי חשוב, יש הרבה בידור. אני מאד מבדרת בלידה הזו".