צילום וריאיון: לי מור

חמש שנים עברו מאז שנעה בני, השותפה העסקית של נטע אלחמיסטר במותג בגדי הים "בננהוט", נפרדה מארוסה לשעבר, גיא איתן. אם השם "גיא איתן" מצלצל לכם מוכר - אתם לא טועים. איתן נכנס בחודש שעבר לבית "האח הגדול", ובינתיים עושה רושם שהוא הופך להיות אחד מהדיירים הדומיננטיים בבית.

כזכור, בני ואיתן יצאו יחד במשך עשור שלם, הספיקו בזמנו לאחד כתובות - ואף להתארס ולבחור תאריך לחתונה שבסופו של דבר בוטלה. השניים נפרדו באופן סופי במאי 2018 - וכעת, חמש שנים אחרי, תפסנו היום (שלישי) את נועה באירוע ההשקה לסדרת הטיפוח החדשה VITALAGE של המותג ג'ייד, ושאלנו אותה מה היא חושבת על השתתפותו של האקס בפריים-טיים, האם היא ידעה שהוא עומד להיכנס לבית - ואיך נראה לה שהוא ייצא בתוכנית? מזהירים מראש: ארשת הפנים שלה מסגירה הכל. 

האקס המיתולוגי שלך, גיא איתן, נמצא עכשיו בבית האח הגדול. מה קורה לך כשאת רואה אותו שם?
"את האמת להגיד לך, אני לא צופה ב"האח הגדול". אני בכללי לא צופה בריאליטי, אבל את יודעת, זה מגיע לי מפה ומשם. אבל די, עברו כבר שש שנים. שש שנים שאנחנו לא ביחד - זה בעבר הרחוק".

מה הייתה התגובה הראשונית שלך כשהבנת שהוא הולך להיות דייר?
"את האמת שלא משהו מיוחד, חוץ מזה שבאמת שיהיה לו בהצלחה ושיגשים את עצמו, זה חשוב". 

נעה בני (צילום: אור גפן, יח"צ)
צילום: אור גפן, יח"צ

הייתם בקשר לפני שהוא נכנס?
"לא, אנחנו לא בקשר. אנחנו פרודים שש שנים, זה המון זמן. כמובן שאם נראה אחד את השנייה - נגיד שלום. אנחנו לא אויבים, עברנו לא מעט ביחד, אבל לא". 

ומה לגבי זוגיות חדשה?
"אולי כן, אולי לא. אני למדתי במהלך החיים - במיוחד גם אחרי הקשר המאוד אינטנסיבי עם גיא, שזה היה מאוד בחוץ -  שזה משהו שאני שומרת לעצמי. את הפן הזוגי אני שומרת לעצמי כרגע, כשיהיה משהו ממש רלוונטי - יידעו". 

נעה בני (צילום: אור גפן, יח"צ)
צילום: אור גפן, יח"צ

אמרת שאת לא צופה ב"האח הגדול", אז אי אפשר לשאול אותך איך הוא יוצא לדעתך?
"לא, אני לא צופה. את יודעת, זה בא לי מפה ושם, אנשים שולחים לי, אבל זה במיוחד לא אנשים שקרובים אליי, כי אנשים שקרובים אליי יודעים שזה כל כך רחוק ולא רלוונטי, אז אין לי דעה על זה".

בתור אחת שמכירה אותו, מה את חושבת שייצא ממנו בבית?
"אולי שווה לכם לחכות ולראות. איך שהוא ייצא - אני מאחלת לו שיהיה לו בהצלחה ושיגשים את עצמו". 

סלב סיכום 7.6 (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של נעה בני)
צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של נעה בני