הסערה סביב אבי חימי, ראש לשכת עורכי הדין נמשכת, לאחר שהודיע על התפטרותו בעקבות הפרסום של איילה חסון על מעשה מגונה שביצע לכאורה כלפי אחת מעורכות הדין במשרדו. הפרסום גרר תגובות רבות בקרב הציבור וגם חברות הפאנל של "מדברות על זה" העלו לדיון את הנושא של האם מערכות יחסים במקום העבודה הן לגיטימיות או לא ובאיזה תנאים.

במהלך הדיון חשפה אלינה לוי פרט מפתיע בהקשר לנושא: "אני זוכרת את עצמי בתוך חדר אומרת לא לשחקן עם ערך מאוד גבוה בתעשייה, בזמן שאני בזוגיות ואז אני מקבלת פתאום פרצוף עקום ויחס שונה על הסט" והוסיפה, "אני חושבת שיש איזשהו ניצול כוח לרעה בהרבה מקומות. אני מדברת מהחוויה שלי על סטים של משחק, שנניח הרבה פעמים האווירה הכללית הזאת של הפלירטוט, שזה כביכול חמוד, היא חוצה גבולות".

את לא מדברת על משהו פלילי.
"אני מדברת על האווירה של הפלירטוט שכולם משתפים עם זה פעולה".

אבל את כן נפגעת אם את לא משתפת פעולה.
"את נפגעת ברמה של התייחסות חברתית אחרת, שאת פתאום לא חלק מהמנגנון החברתי שקורה".

קרן ברק, חברת הכנסת לשעבר, הגיבה לסיפור גם היא. "היא מדברת על סצנה במשחק וזה אנשים בערך באותו גובה. במקום עבודה זה מאוד מובהק יש הבוסים ויש את הכפופים". דנה גרוצקי שמכירה את העולם הזה מהצד השני שלו, זה שמסקר את השחקנים, הוסיפה: "הרבה פעמים אצל שחקנים הקריירה שלה תלויה באותו סופרסטאר והוא אחראי על מי השחקנית שתהיה לצידו ואיזה קאסט".

לקראת סוף הדיון שיתפה מעיין אדם בסיפור אישי מימיה כקצינה בדובר צה"ל: "אנחנו לא אלוהי המוסר. כשאת לא נמצאת עם האנשים בחדר, את לא מבינה איך הרומן הזה התפתח. אני ראיתי דברים כאלה מקרוב, שמהצד שפטתי אותם בצורה מאוד מחמירה. למשל מקרה מאוד קשה בצבא, של מפקד בכיר וחיילת שלי שהייתה פקידה הכי זוטרה שיש. פתאום היא כל הזמן אצלו במשרד, היא רוצה לעבור אליו למשרד. הם סוגרים את הדלת וכשאני יוצאת בבוקר, הם יוצאים יחד מהחדר והוא נשוי עם ילדים, הייתי מזועזעת. והיום הם נשואים, הם הקימו משפחה והתברר שהייתה שם באמת אהבה ענקית".