מאז שעזב באמצע העונה את בית "האח הגדול", גיא איתן מתחזק דמות שנויה במחלוקת בעמוד האינסטגרם שלו. יוצא הריאליטי מקפיד להטריל אנשים באינסטגרם, לרוב אנשים מוכרים בעלי פרופיל גבוה, כשהוא שולח להם הדעות קוליות ביקורתיות לגבי דבר מה שעשו או אמרו.

אחרי שהסתבך לא פעם עם מושאי ההטרלות שלו, כעת מגיעה הסבכות אמיתית - איתן זומן לשיחת הבהרה  בתחנת המשטרה מכיוון ששילהב את עוקביו להגיע לביתו של חבר הכנסת עופר כסיף, להפגין ואף אמר להם לזרוק ביצים. לאחר שיחת ההבהרה בתחנת משטרת רחובות,  איתן שיתף סרטון בסטורי שלו בו הוא מסביר מה בדיוק קרה והבהיר, "בסך הכל רציתי להעביר את המסר עם קצת סתלבט".

"הייתי בשיעור תורה, התקשרו אלי מהמשטרה, שאלו אותי מה הכתובת, הבאתי להם. אמרו לי 'רד למטה, בוא תתלווה אלינו לתחנה'", סיפר איתן בסרטון שצילם מתוך הרכב שלו. "עכשיו יצאתי מתחנת המשטרה. המטרה שלי זה לעשות טוב אבל אני לא יכול להזיק לעצמי" המשיך.

"מדברים איתי על הסתות וזה פחות אני. מי שרוצה ללכת להפגין - שילך להפגין, שחררו אותי מההפגנה הזו. אני לא הצל ולא נטלי דדון – כבודם במקומו מונח. בסך הכל רציתי להעביר את המסר עם קצת סתלבט ושיהיה כיף לכולם וכביכול לאלה שנגדנו לעשות קצת שחור. אבל זה לא אני משטרות, וזה לא אני אלימות וזה לא אני להסתבך בדברים האלה. אני מתנצל, אני אוהב אתכם, מי שרוצה שילך להפגין ביום חמישי".

מטעמה של תחנת משטרת רחובות נמסר: "גיא איתן זומן לשיחת הבהרה במשטרת רחובות מאחר ושיתף ברשתות החברתיות דברים שנוגדים את תנאי ההפגנות בישראל על פי חוק, כשביקש מהמפגינים להגיע עם ביצים ולזרוק על ביתו של כסיף. במשטרה ראו את הקריאות בעמודי הרשתות החבריות של איתן ועל כן זימנו אותו לשיחת הבהרה לגבי החוקים וההנחיות של ארגון הפגנות בישראל".

 מטעמו של גיא איתן סירבו להגיב לדברים