הסטייליסטית ואושיית האופנה דורין אטיאס הגיעה להתארח בפודקאסט "אש" מ"בית הפודיום" - ושוב הצליחה לעורר סערה. אטיאס הביעה ביקורת חריפה ונוקבת במיוחד על עידן המשפיעניות וכוכבות הרשת באינסטגרם - וכינתה את התופעה כזילות במילה "השפעה". לטענה, אדם שקורא לעצמו "משפיען" צריך להיות בעל השפעה אמיתית על אנשים ולהשפיע על העוקבים שלו בנושאים חשובים ומהותיים בחיים שלנו - ולא להתבייש להביע דעה פוליטית.

"היום קורים דברים גדולים בעולם: הפיכה משטרית, בעיות בנייה בתל אביב, מערכות יחסים בין אנשים. לדבר את האמת, לבוא נקי - זאת השפעה. את קוראת לעצמך משפיענית? איפה אתן בזמן אמת חוץ מלז**ן לאנשים את הארנק?! רק קודי קופון בראש שלכן. אתן מוכרניות הכי זולות, אתן לא משפיעניות. להשפיע זה דבר גדול. אפס אחריות כלפי אנשים שחושבים שהם צריכים קרם לחור של התחת ב-700 שקל. העיקר הבאת להם קופסה". 

View this post on Instagram

A post shared by הפודיום+ (@hapodium_plus)

אטיאס המשיכה לתקוף את אותן המשפיעניות - ולא חסכה לרגע במילים. "הן גם מעזות לקרוא לעצמן בשמות כל-כך מפוצצים. איפה אתן כשצריך אתכן? זה ידוע שאנשים שיש אחריהן חצי מיליון עוקבים - אנשים רוצים לשמוע את דעתם. יש להן אחריות כלפי העתיד של הילדים שלנו. אם הן יגידו שהן לא רוצות להתערב פוליטית - אני אכבד את זה. אבל אל תקראי לעצמך משפיענית, נשמה. את מוכרת בשוק. זה גם נהיה ערוץ הקניות. כל אחת שילדה נהייתה מומחית לילדים. אין יותר מומחים, יש זילות למומחים - היום מי שמומחה הוא טמבל".