השחקנית וכוכבת העונה האחרונה של "האח הגדול" יובל לוי העלתה סשן תמונות לעמוד האינסטגרם שלה - ועד מהרה חוללה סערה ברשת. לוי פרסמה תמונות חושפניות במיוחד היישר מביתה ביפו, שבאחת מהן היא לובשת חולצה שקפקפה, ממנה ניתן לראות את החלק העליון שלה. בתמונה אחרת היא נותנת הצצה של ממש לחזה שלה כאשר היא מצטלמת מול המראה ללא חזייה ומסתירה את שדיה בעזרת ידיה בלבד.

עד מהרה לוי חטפה תגובות שליליות על הפוסט מעוקבים שביקרו את החלטתה לשתף תמונות מהסוג הזה. "צריכה להתבייש, צניעות. באמת בושה", הגיבה אחת. "חבל שנשים שקצת התפרסמו וקצת קיבלו כוח מסכימות לעצמן לעלות תמונות בצורה הזו. לכי תלמדי כבוד של אישה מהו. עזבי צניעות, מינימום כבוד", הוסיפה עוקבת אחרת. "כזה קשה לך להתלבש? אני לא מבינה!", הזדעזעה אישה נוספת. "איבדת צלם אנוש או את הראש. זה לא טינדר פה, זה אינסטגרם - וזה לא פורנו פה", יצאה עוקבת נוספת נגד לוי. 

View this post on Instagram

A post shared by יובל לוי | Yuval Levy (@yuvallevyuvalim)

למרות הביקורת נגדה, היו גם עוקבים שיצאו להגנתה של יובל. "שתתלבש איך שהיא רוצה. מה אכפת לכם? אם אתם לא רוצים לראות את זה, אל תסתכלו", נכתב. "התמונות מהממות. לגבי התגובות - מי שמפריע לו בעין, שיוריד עוקב", הוסיף עוקב אחר. "כבר לא מפתיע שתגובות הרפש מגיעות מנשים. איזה משעמם זה שמרנות. מחריד. יחי הלא-שמרניים, ואת הורסת", אמר גולש אחר.

לוי לא נשארה חייבת - והגיבה בסטורי שלה על הדרמה סביב התמונות. "מי שתמונה עם פטמה מכוסה מעוררת אצלו אנטגוניזם ומגיבים לי 'קצת צניעות' - הצניעות שלי, אני רוצה להאמין, היא באופי שלי. אני מעדיפה צניעות באופי שלי, וטוב לב ורגישות ואמפתיה לסביבה - ולקבל את השונה ואת האחר, ולא לשפוט כל כך את הסביבה מאשר להשליך את עקרונות הצניעות על איך שאני מתלבשת ועל ידי כך להסתיר את הגוף שלי או להתבייש", אמרה לוי .

עוד הוסיפה יובל: "אני מעדיפה שהצניעות שלי תהיה באופי שלי, ואני חושבת שגם אנשים אחרים יכולים ליישם תכונות של צניעות - קודם כל בתוך האופי שלהם, בהתנהגות שלהם, בדפוסי החיים שלהם הפנימיים לפני שהם עושים את זה באופן חיצוני. צניעות היא קודם כל מבפנים". 

כזכור, רק לפני שבוע וחצי לוי מצאה עצמה בעין הסערה אחרי שיצאה נגד אור שפיץ בעקבות סרטון המתיחה שלה, שבו הקונדיטורית הדביקה שיער לבית השחי שלה. לוי, שידועה כמי שדוגלת בצמיחה מלאה באזור, הראתה את השיער בבית השחי שלה - ושיגרה מסר עוקצני לשפיץ. אלא שגם אז חטפה מהעוקבים שביקרו אותה ויצאו נגדה.