הפתעה: שמונה חודשים אחרי שנכנסה לזוגיות עם דותן שטרן, שיר אלמליח מודיעה שהשניים מצפים לילד ראשון יחד. עבור אלמליח, זהו ההיריון השלישי שלה, שכן יש לה שני בנים מנישואיה הקודמים למייקל זנזורי, רפאל בן השלוש וחצי וגבריאל שיחגוג בקרוב שנתיים. 

שיר אלמליח, דותן שטרן (צילום: שי פרנקו)
שיר אלמליח עם הבטן ההריונית יחד עם בן הזוג דותן שטרן | צילום: שי פרנקו

אלמליח העלתה לעמוד האינסטגרם שלה תמונה מצילומי ההיריון שערכה יחד עם שטרן - וכתבה: "פעם ראשונה בחיים שלי שאני כל כך שלמה ללא שום ספקות". 

View this post on Instagram

A post shared by Shir Elmaliach (@shirelmaliach)

כזכור, שנתיים אחרי שהתגרשה כדת וכדין מזנזורי, כששמה כמעט ולא נקשר לשמם של בחורים בחייה (אולי רק גלעד שלמור לכמה רגעים קצרים), אלמליח המשיכה השנה באופן רשמי הלאה ונמצאת כבר שמונה חודשים בזוגיות יציבה עם שטרן, בן 45, ללא ילדים, שעובד בעריכת פרסומות וסדרות. השניים הכירו במסגרת צילומי קמפיין של שיר, לשם הוא הגיע במסגרת עבודה - והשאר היסטוריה. 

שיר אלמליח, דותן שטרן (צילום: שי פרנקו)
עם הבייבי באמפ. אלמליח | צילום: שי פרנקו

שבועות ספורים לאחר שדיווחנו על הזוגיות שנרקמת בין אלמליח לשטרן, סיפרנו לכם כי הם החליטו לעלות שלב - ובאוגוסט האחרון החליטו לאחד כתובות ולעבור לגור יחד - עם שני ילדיה של שיר.

View this post on Instagram

A post shared by Shir Elmaliach (@shirelmaliach)

בריאיון שלה למגזין סוף השבוע של mako מאוקטובר האחרון, אלמליח סיפרה שהיא לא חושבת שהיא תתחתן בפעם השלישית - אבל אמרה שהיא לא פוסלת להביא עוד ילד: "דותן ואני דיברנו על ילדים מההתחלה. הוא אמר, 'אני בן 45, אני רוצה ילד, זה משהו שתרצי אם הקשר יצליח?'. אמרתי, 'אם תהיה התיקון של כל מה שעברתי, אז כן'".