מאור אדרי ואשתו נאור פוני נישאו כדת וכדין לפני כשנתיים וחצי, ולאחר כשנה הפכו הורים לבנם הבכור, ריף אברהם. עכשיו מספרים סביבם כי בתקופה האחרונה הם חווים משבר במערכת היחסים - וכרגע לא מצליחים לפתור אותו.

על פי מקורבים, השניים נקלעו לאחרונה לחילוקי דעות וזה הלך והחריף, עד כדי כך שבימים האחרונים אדרי לא ישן בביתם המשותף. אבל מה שהדליק את הנורה האדומה אצל לא מעט הייתה העובדה שאמש (שלישי) הוא הופיע בזאפה, ונאור - שמגיעה לכל הופעה מבלי להחמיץ - לא הייתה שם.

View this post on Instagram

A post shared by Naor Pony (@naorpony)

חסרונה של נאור הורגש ואנשים החלו לתהות ולהרים גבה, וכך למעשה נודע כי השניים נמצאים בתקופה לא פשוטה. אומנם עדיין לא מדובר על פרידה או על גירושים, וסביבם מספרים כי "הם מאוד אוהבים אחד את השנייה, אנחנו בטוחים שהם יצליחו להתגבר על המשבר הזה. זה משבר כמו שמלא זוגות עוברים ומתגברים, רק שאצלם זה יוצא החוצה ומעניין כי הם מפורסמים".

View this post on Instagram

A post shared by Naor Pony (@naorpony)

נזכיר שהשניים כבר חוו משבר בזוגיות לפני החתונה, אך הם הצליחו להתגבר עליו והחתונה התקיימה כרגיל. רק בערב השנה האזרחית החדשה הם העלו סרטון מתוק במיוחד בו הם מתנשקים ומציגים זוגיות פוטוגנית ודביקה. מקווים שגם המשבר הזה יחלוף - והכל יחזור לסדרו.

ממשרד יחסי הציבור אורי צרור המייצג את אדרי סירבו להגיב לדברים.