אחרי שפרסמנו מוקדם יותר היום (רביעי) על תביעת הענק של ליהיא גרינר נגד רוית שור כהן, שותפתה לעסק המחטבים "באני טאמי" - הגיע אלינו תיעוד ממצלמות האבטחה מחודש פברואר האחרון, שבהן ליהיא גרינר ובעלה יוסי צברי נראים במרדף אחרי שור, שלקחה את הלפטופ העסקי כדי להחליף את הסיסמאות.  

התמונות הדרמטיות האלה מגיעות אחרי כתב תביעה חמור שהגישה ליהיא גרינר באמצעות עורכת דינה, נירה ידין, לפיו גרינר דורשת פיצוי כספי בסך שני מיליון שקלים - בטענה שהיא לא קיבלה את הכסף שמגיע לה במשך שש השנים שבהן המותג פועל - וכי לכאורה כל הרווחים הלכו ישירות לשותפתה. 

"התביעה מגוללת מסכת ניצול אכזרית שמשתרעת על פני שש שנים, בהן התובעת באמצעות שמה כ'ידוענית' ומפורסמת יצרה עסק גדול למחטבי גוף ומחוכים, הביאה את העסק לתודעה ציבורית רחבה", כך נכתב בכתב התביעה של גרינר.

"בהתאמה לכך, העסק הניב פירות רבים של מיליוני שקלים, בעוד התובעת לא זכתה ליהנות מהפירות האלו, שכן, כאמור, הנתבעת גזלה מהתובעת את כל רווחי העסק תוך התחזות לתובעת, גניבת זהותה, וחמור מכך הונתה את התובעת לאורך שנים". עוד נכתב בכתב התביעה כי "התנהלותה של הנתבעת הביאה לכך כי התובעת ספגה הפסדים, וקשרי חברות יקרים שסכסכה לה הנתבעת בהתנהלותה".

כל זאת קורה אחרי שבתחילת חודש אפריל האחרון נודע לנו על הסכסוך העסקי בין גרינר לכהן. מקורבים סיפרו לנו בזמנו כי בחודשים האחרונים עבר חתול שחור בין ליהיא למותג, שרק הלך והחריף - כפי שניתן לראות בימים אלה. 

פנינו לרוית שור כהן לקבלת תגובה - וזו טרם התקבלה.

מעורכת הדין נירה ידין, שמייצגת את ליהיא גרינר, נמסר בתגובה: "תגובת הנתבעת רצופה שקרים ואין בהם בדל אמת, כפי שהתביעה מוכיחה גם האתר של השותפות מוכיח כי לאורך 6 שנים שתיהן הופיעו כשותפות מייסדות שבלשונן כתבו איך פעלו יחדיו מבראשית, צר לי על הנתבעת שבוחרת להוסיף חטא בשקרים בגדר לשון הרע במקום להתמודד בהגנה בבית משפט".