אתמול (ראשון) אביבית בר זוהר שיתפה בעמוד האינסטגרם שלה תגובה חריפה לדבריה של ליהיא גרינר בסטנדאפ של טליה ברטפלד, בו היא שחזרה והמחיזה את האמירה שלה לגבי אביבית והעובדה שהיא השיקה בחתונה שלה חבר חדש. אביבית הנסערת אמרה שהיא מרגישה מבוזה ושהקרקס הזה לדבריה, מסתיים. ליהיא, שלא הבינה על מה כל המהומה, שיתפה אמש תמונה שבה היא מכסה את פניה וכתבה "אוקיי". היום, ליהיא מגיבה באופן ישיר לסרטון של אביבית וזה מה שהיה לה להגיד.

ליהיא בחרה להתייחס למשפט ספציפי של אביבית שכוון כביכול באופן ישיר אליה. "זה לא מופע סטנד-אפ פה, ואת לא סטנדאפיסטית", אמרה אביבית אתמול בסרטון. ליהיא דווקא מספרת לנו אחרת: "אני סטנדאפיסטית מלידה. ומטורף שאביבית אמרה את זה ממש בזמן שאני עובדת על מופע סטנד-אפ משלי. אני אשמח אותה ואגיד שלא יהיה אף תוכן עליה במופע. ‏תאחלו לי בהצלחה. ותודה אביבה! לא התכוונתי לספר עדיין".

ליהיא גרינר (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

תמיד אפשר לסמוך על ליהיא שתהפוך את הלימון ללימונדה ותמנף את הסיטואציה לטובתה. ליהיא המשיכה ופנתה לאביבית במסר מפייס: "לאב יו ודי כבר. לא צחקתי עלייך ולא קיללתי אותך. עבר עשור! אוהבת מלא". נקווה שהמילים יגיעו לאביבית והשתיים יצליחו לגשר על הפערים. כזכור, ליהיא כבר שלחה לאביבית שוקולדים בניסיון להתפייס אבל נראה שההתנצלות לא ממש התקבלה.