חודשיים מאז שפרסמנו לכם כאן לראשונה על הסכסוך העסקי בין ליהיא גרינר לבין שותפתה במותג המחטבים "באני טאמי", גרינר החליטה להגיש נגדה כתב תביעה על סך שני מיליון שקלים. ליהיא, מי שהייתה הבעלים של המותג, לא קיבלה לטענתה את הכסף שמגיע לה במשך שש השנים שבו המותג פועל - וכל הרווחים הלכו ישירות לשותפתה לכאורה.

השותפה המדוברת מכחישה את הטיעונים של גרינר, וטוענת כי ליהיא היא לא הבעלים של "באני טאמי" - זאת למרות שעד כה הצהירה תמיד כי ליהיא היא הבעלים - והיא עצמה רק מנהלת השיווק של החברה. השותפה הסירה את פרסום השותפות שהופיע באתר ובחשבון האינסטגרם של החברה. 

בשידור: ליהיא גרינר חשפה את המחטב שלה (צילום: מתוך "פאולה וליאון", קשת12)
מחטב המריבה | צילום: מתוך "פאולה וליאון", קשת12

"התביעה מגוללת מסכת ניצול אכזרית שמשתרעת על פני שש שנים, בהן התובעת באמצעות שמה כ'ידוענית' ומפורסמת יצרה עסק גדול למחטבי גוף ומחוכים, הביאה את העסק לתודעה ציבורית רחבה", כך נכתב בכתב התביעה של גרינר באמצעות עורכת דינה, נירה ידין.

"בהתאמה לכך, העסק הניב פירות רבים של מיליוני שקלים, בעוד התובעת לא זכתה ליהנות מהפירות האלו, שכן, כאמור, הנתבעת גזלה מהתובעת את כל רווחי העסק תוך התחזות לתובעת, גניבת זהותה, וחמור מכך הונתה את התובעת לאורך שנים". עוד נכתב בכתב התביעה כי "התנהלותה של הנתבעת הביאה לכך כי התובעת ספגה הפסדים, וקשרי חברות יקרים שסכסכה לה הנתבעת בהתנהלותה".

כבר בחודש אפריל האחרון, בתגובה לפרסומים על הסכסוך בין השתיים, ליהיא גרינר מסרה לנו בתגובה: "זה נושא רגיש. אני עדיין לא מוכנה לדבר על זה. אפשר להגיד שאני עוברת גירושים ולוקחים לי את הילד! כמובן שאדבר על זה כשהזמן יגיע. כרגע יש לי חרדה רק מזה ששואלים אותי על זה".

מעורכת הדין של ליהיא גרינר, נירה ידין, נמסר בתגובה: "מדובר בפרשה עצובה שבה נעשה שימוש בשמה של הידוענית ליהיא גרינר במשך שש שנים ארוכות, עשיית רווח כספי אדיר תוך פגיעה קשה בשמה הטוב במוניטין שלה ובהתחזות לה, מעבר להונאה שחוותה מרשתי, הרי שלפנינו חוזה שיש לקיים לפי חוק".

פנינו לרוית שור כהן לתגובה - וזו טרם התקבלה.