קולולו: אחרי פחות משנה של זוגיות שכללה לא מעט עליות ומורדות והצליחה לעורר ביקורות רבות סביב פער הגילים הגדול ביניהם, שדרן רדיו לב המדינה, אליקו כהן, כרע ברך והציע לבת זוגו, לירז ארז, להיות לו לאישה. 

אליקו שיתף בעמוד האינסטגרם שלו תמונה בה הוא ולירז מתנשקים על רקע לב אדום ובתוכו המילים "התנשאי לי?" באנגלית. מתברר שכבר כמה שבועות שאליקו מתכנן יחד עם הרב של הסלבס, מרדכי חסידים, את אירוע ההצעה. הרב אף הגיע יחד עם בני הזוג לכותל המערבי שם אליקו שלף את הטבעת עם הפקה מושקעת ברקע שכוללת כמות נכבדת של ורדים אדומים.

View this post on Instagram

A post shared by Elikofficial (@eliko_91fm)

בפוסט ששיתף, ששיתף שדרן הרדיו המוכר כתב: "אהובה שלי, אף מילה לא תתאר כמה אני אוהב אותך. ט״ו באב שמח, רק אהבה מנצחת. אני מאוהב בך עד לירח וחזרה". בתמונה נוספת ששיתף בסטורי שלו, הציג אליקו את הטבעת המרשימה שהוא רכש ללירז, ועל גבי התמונה כתב: "לנצח עם האהבה שלי".

אליקו מציע נישואים (צילום: איתי דגן , פרטי)
צילום: איתי דגן , פרטי

השניים יצאו מהארון הזוגי בינואר האחרון, במהלך ליל הסילבסטר - כשאליקו היה זה ששיתף קבל עם ואינסטגרם תמונה משותפת של שניהם מחזיקים ידיים, וכבר אז הכריז: "מצאתי את שאהבה נפשי. הלב שלי עם אהבת חיי". אלא שלצד כל השמחה וההתרגשות, הקשר בין השניים עורר סערה גדולה בעיקר לאור פער הגילים המשמעותי שקיים בין אליקו (45) ללירז (18), ועומד על לא פחות מ-27 שנים. 

בשיחה של אליקו בזמנו עם mako סלבס, הוא הדף את התגובות השליליות - ומסר לנו: "לאהבה המיוחדת שלנו אין זמן, אין גיל ואין מקום. פגשתי בחורה מיוחדת במינה שהצליחה להזיז לי את הלב שהיה סגור. מבחינתי לירז היא הכי מיוחדת שפגשתי מעולם: חכמה, אינטיליגנטית - והצליחה לגעת לי בנשמה. שמח שהאהבה שלנו מעסיקה את כולם, גיל הוא לא האישיו". 

אליקו מציע נישואים (צילום: איתי דגן , פרטי)
רגע לפני ההצעה. אליקו, לירז והרב חסידים בכותל | צילום: איתי דגן , פרטי

גם לירז לא נשארה חייבת, ובפברואר האחרון שברה שתיקה וענתה לכל המצקצקים: "אנשים צערי עין מסתכלים על הפרטים הרדודים. בסופו של דבר, אנחנו זוג בני אדם שהתאהבו מהלב וזכו באהבה אמיתית", כתבה בחשבון האינסטגרם שלה. "האהבה שלנו תנצח הכל. הכל תפאורה כשיש אהבה". נאחל להם המון מזל טוב. 

אליקו מציע נישואים (צילום: איתי דגן , פרטי)
צילום: איתי דגן , פרטי