בייבי אליקו בדרך: מזל טוב לשדרן הרדיו אליקו כהן ולארוסתו לירז ארז, שחשפו היריון טרי ומרגש. השניים התארסו בחודש אוגוסט האחרון, אז אליקו (45) כרע ברך ושלף טבעת בכותל המערבי, ולירז (18) אמרה לו כן.

אחרי לא מעט עליות ומורדות פלוס 27 שנים שמפרידות ביניהם, לירז ואליקו עתידים להרחיב את התא המשפחתי עם בייבי קטן שבקרוב יגיח לאוויר העולם. שדרן הרדיו שיתף בעמוד האינסטגרם שלו את הבשורות המרגשות וכתב: "יפה שלי, לאהבה שלנו אין סוף, זאת רק ההתחלה. מזל טוב לנו, אוהב אותך - בעלך לעתיד".

View this post on Instagram

A post shared by Elikofficial (@eliko_91fm)

השניים יצאו מהארון הזוגי בינואר האחרון, במהלך ליל הסילבסטר - כשאליקו היה זה ששיתף קבל עם ואינסטגרם תמונה משותפת של שניהם מחזיקים ידיים, וכבר אז הכריז: "מצאתי את שאהבה נפשי. הלב שלי עם אהבת חיי". אלא שלצד כל השמחה וההתרגשות, הקשר בין השניים עורר סערה גדולה בעיקר לאור פער הגילים המשמעותי שקיים ביניהם.

View this post on Instagram

A post shared by Elikofficial (@eliko_91fm)

בשיחה של אליקו בזמנו עם mako סלבס, הוא הדף את התגובות השליליות - ומסר לנו: "לאהבה המיוחדת שלנו אין זמן, אין גיל ואין מקום. פגשתי בחורה מיוחדת במינה שהצליחה להזיז לי את הלב שהיה סגור. מבחינתי לירז היא הכי מיוחדת שפגשתי מעולם: חכמה, אינטליגנטית - והצליחה לגעת לי בנשמה. שמח שהאהבה שלנו מעסיקה את כולם, גיל הוא לא האישיו".