הכוכב האוסטרלי נת'ניאל בוזוליק מסיים את ביקורו בישראל אחרי חודש ימים של הסברה ישראלית בלתי פוסקת. בוזוליק ידוע כתומך ישראל בשנים האחרונים, והגיע בתחילת המלחמה ארצה כדי לסייע בהסברה, דאג לשתף תמונות וסרטונים מנקודות שבהן נפלו טילים של חמאס, הגיע לביקורים בעוטף עזה וראיין משפחות חטופים ונרצחים.

בסרטון שהעלתה מנתב"ג הלילה (בין רביעי לחמישי), רגע לפני שעלה למטוס, אמר בוזוליק: "אני ראיתי כל כך הרבה כאב באומה אחת, כל כך הרבה שקרים על אומה אחת ואנשים עדיין מתלבטים על מה שבאמת קרה פה במהלך 50 הימים האחרונים. אתה מסתכל על כל הפוסטרים (של החטופים והנעדרים), על הפרצופים שלהם, שקשורים למשפחות, חברים, ילדים והורים ואתה חושב לעצמך 'אני לא ממש מחכה לחזור לעולם שמכחיש את קיומה של ישראל". 

במהלך החודש, השחקן ראיין את משפחות החטופים והנרצחים ושמע מהם על אירועי שבעה באוקטובר, על אהוביהם שנמצא בשבי החמאס ואפילו הספיק להיפגש עם האחים ארז וסהר קלדרון והאחים יגיל ואור, בני נוער חטופים שחזרו מהשבי, במהלך עסקת חילופי השבויים שהתרחשה בשבוע האחרון בין ישראל לחמאס.

במקביל, בוזוליק הספיק במהלך הביקור שלו כאן גם להיכנס לזוגיות חדשה שנרקמה בשבועות האחרונים עם הדוגמנית ויוצרת התוכן ליה נגה בת ה-21. תחילה, השניים הכחישו את הקשר ביניהם וציינו שהם רק ידידים - אבל שעות בודדות לאחר מכן, הם הצהירו קבל עם ואינסטגרם שהם יחד כשבוזוליק החליף לתמונת פרופיל בה הם מתנשקים. 

החולצה שהכינה ליה נגה לנת'ניאל בוזוליק (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליה נגה)
צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליה נגה

רגע לפני עזיבתו של בוזוליק את הארץ, נגה העלתה תמונה של הכוכב לובש חולצה שהכינו במיוחד עבורו - ועליה כתוב באנגלית: "יש לי חברה" - כמעין תשובה לשאלה שמרחפת באוויר, האם השניים יצלחו את הקשר הטרנס-אטלנטי הזה.