צילום וריאיון: אדיר מור

לפני כיומיים פיינליסט העונה האחרונה של "האח הגדול", נתנאל רודניצקי, שיתף סטורי מדאיג בחשבון האינסטגרם שלו, בו שיתף כי הוא עדיין לא הצליח להתאושש מהחוויה ולחזור לשגרת חיים נורמטיבית. הוא בעיקר דיבר על הקושי והמאבק היומיומי לצאת מפתח ביתו, ועל תחושת דיכאון ותנודות במצבי הרוח.

מאז הסטורי המדובר של רודניצקי, החלו להתרוצץ שמועות על כך שהוא ובת זוגו בחודשים האחרונים, יאנה ארונוב, הפרידו כוחות. אלא שכבר בשני האחרון, רודניצקי הבהיר לנו שהם הכי ביחד. כהוכחה לכך, הם הגיעו אמש (רביעי) להקרנת טרום בכורה מיוחדת של הסרט Air" בסינמה סיטי ראשל"צ בשיתוף "פוט לוקר", ונראו הכי זוגיים שיש - על אף התחושות הקשות שחווה נתנאל.

מה שלומכם? איך הזוגיות?
יאנה: "מדהימה".
נתנאל: "ברוך השם, פצצה. יכול להיות יותר טוב ממה שקורה לנו? הכל מושלם".

ספרו לנו קצת מה קורה ביניכם.
"האהבה בשמיים, באמת הכל בסדר גמור. אני אומנם הייתי בתקופה קצת יותר בעייתית וקשה, שגם לבת זוג שלי זה היה קשה, אבל הצלחנו גם לצלוח את זה ועברנו את זה - והכל טוב". 

נתנאל רודניצקי ויאנה ארונוב (צילום: יח"צ)
צילום: יח"צ

בוא נדבר באמת על התקופה הקשה. כתבת סטורי מאוד קשוח שדיבר על מצב של סוג של דיכאון - ועל הכאפה אחרי "האח הגדול".
"בדיוק מה שאמרת. קצת דיכאון, קצת לאכול את הכאפה הזאת אחרי שאתה יוצא מהבית. אני חושב שקודם כל צרכתי הרבה מידע, ורציתי כמה שפחות לדעת. לא ראיתי פרק אחד מהתוכנית, לא ראיתי שום דבר שקשור לזה. קיבלתי איזשהו לחץ בכל מה שקשור לטוקבקים בחוץ, עם אנשים, לגבי מה חושבים עליי. היה לי קצת יותר קשה עם זה. העדפתי לסגור את עצמי ולהישאר בחושך שלי, עם העצבות שלי - עד שבא האושר הזה שנמצא פה לידי ועשה לי רק טוב".

יאנה, מה את חושבת כשאת קוראת כזה סטורי מדאיג של נתנאל?
"אני הייתי שם, כל התקופה. מהרגע הראשון שראיתי אותו, ידעתי שזה הלופ והוא קיים". 

אבל נתנאל, כשיצאת מבית האח הגדול, כן הוצאת שיר, היית בלופ. אז איך פתאום התכנסת פנימה?
"אני חושב שיצאתי מהלופ ברגע שיצאתי מכל מה שקשור ל'אח הגדול' - וכשאני אומר 'כל מה שקשור לאח הגדול' - אז נראה לי שאתה מבין למה אני מתכוון... רק אז באמת יצאתי מהלופ שקוראים לו 'האח הגדול', ובאמת כשהתנתקתי רגע לגמרי - והבנתי באמת מה עברתי, מה עבר עליי ומה אמרו עליי, לטוב ולרע - אז באמת נחת עליי איזושהי גושפנקא במוח שהייתי צריך רגע להתאפס". 

נתנאל רודניצקי, יאנה (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

מאיפה הגיעו פתאום שמועות על פרידה?
"אני הייתי במשבר מספר ימים. משבר לא פשוט עם עצמי, ולא רק עם יאנה, גם עם המשפחה שלי. זה נורא השפיע על כולם, וגם ליאנה היה מאוד קשה עם זה. היה לה מאוד קשה עם כל מה שקורה איתי. כשאני אומר 'משבר' - אני מתכוון למצבי רוח ואני מתכוון לדאונים מאוד קשים שאתה לא רוצה לצאת מהמיטה, והבטחתי לעצמי, לבת הזוג שלי ולמשפחה שלי שאני אדאג לעצמי ואטפל בעצמי. כל מה שצריך בשביל זה - אם זו פסיכולוגית, אם אלה שיחות עומק עם חברים שבאמת חשובים לי - ולא סתם אנשים שהם לא ביומיום, וכמובן יאנה, לא לאכזב את האישה שלי.

יאנה, תגובתך?
"אני מטורפת עליו, זו התגובה שלי".

מה עם המוזיקה? בכל זאת כן יש לך איזשהו חלום
נתנאל: "אתה תהיה הראשון שיידע על זה. כשהנפש בריאה - הגוף בריא, ומוזיקה עוד יותר טובה ברגע שהכל בריא וטוב".
יאנה: הוא שם, הוא יגיע לזה, בטוח.

אז אתה אומר לא ללכת לריאליטי?
נתנאל: "לא, למה? מי שרוצה ללכת - שילך, אני לא פה בתור ממליץ". 
יאנה: "הוא לא יעשה ריאליטי כל עוד הוא איתי. אלא אם כן זה 'המרוץ למיליון' ונרוץ יחד".