לכבוד יום הולדת של בתם המשותפת של הגרושים גלעד שלמור ואדוה דדון, האב המאושר שיתף פוסט ארוך ומרגש שבו הוא מספר כיצד חוויית האבהות שינתה את חייו לטובה. בנוסף למילים החמות, שלמור גם הזכיר ותייג בפוסט את אמא אדוה, שלא הצליחה להישאר אדישה למילים של האקס.

"ביום שבת חגגנו לה יום הולדת 3, לילדה שנכנסה לעולם בקול תרועה רמה והדליקה את האור בכניסה", כתב שלמור על בתו אילן. "כבר שלוש שנים היא גורמת לי לרצות להיות יותר טוב, עבורה ועבור העולם כולו, מרחיבה לי את גבולות הגזרה, ובאנטיתזה לתחום העיסוק שלי - גורמת לי לראות את העולם באופן הכי זך שיכול להיות. מי היה מאמין שאי פעם אתרגש ככה מ-פו על נר".

View this post on Instagram

A post shared by Gilad Shalmor (@gilad_shalmor)

"אין דבר שאני יותר אוהב מלרכוב על אופניים עם אילן. כשאנחנו רוכבים יחד אני מרגיש הכי אני שאי פעם הרגשתי. בפעם האחרונה שרכבנו יחד על האופניים אילן סובבה אליי את הראש ואמרה: 'אבא, אני אוהבת אותך'. באותו הרגע, בכל העיר תל אביב לא היו מספיק שבילי אופניים כדי להכיל את הגודל של הלב שלי. יום הולדת שמח ילדה אהובה, הלוואי שאמא ואני נדע תמיד איך לגרום לך לראות בעצמך את כל היופי שאנחנו רואים בך".

את הפוסט, גלעד סיים בתיוג של אשתו לשעבר אדווה דדון. האמא הנרגשת מיהרה לשתף את הפוסט של בעלה לשעבר וכתבה בסטורי: "גלעד כתב כל כך יפה על אילני שלנו". אנחנו רגילים לדווח על זוגות שלא מצליחים לגשר על חילוקי הדעות לאחר פרידה, אבל נחמד גם לראות שיש דרך אחרת. מזל טוב לאילן ולהורים הגאים. 

אדוה דדון, גלעד שלמור (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
צילום: מתוך אינסטגרם, instagram