סורי בנות: קומיקאי וכוכב ״ארץ נהדרת״ תמיר בר התארס לבת זוגו מאיה אופיר בת ה-29, עורכת וידיאו. השניים הכירו דרך חברים ומנהלים מערכת יחסים צמודה ואוהבת כבר ארבע שנים.

בפוסט שפרסם בר לכבוד יום הולדתה של זוגתו כתב: "יש גברת אחת שאני מכיר, שלא משנה איפה היא נמצאת היא מרימה את השמחה לכולם. תמיד עם חיוך גדולה ואהבה כנה בלב. ואני יודע להגיד על עצמי, שלא משנה איזה יום עבר עלי, גם אם היה לי את היום הכי טוב ומעניין בעולם – עדיין החלק הכי טוב ביום שלי זה לחזור הביתה בסוף היום, לשכב לידה ולראות נשיונל ג'אוגרפיק. ואם היא כבר ישנה אז אני מחזיק לה את היד ואני מרוצה כמעט באותה מידה". 

תמיר בר התארס לבת זוגו (צילום: מתוך אינסטגרם)
צילום: מתוך אינסטגרם

מלבד התפקידים השונים ב"ארץ נהדרת", בר גם מוכר בזכות הסרט המוזיקלי שיצר ב-2020 "עלייתו ונפילתו של שם טוב האבי", שגם שיחק בו בדמות של ראפר בשם "שם טוב האבי". הסרט והשירים בו זכו להצלחה ואפילו הגיעו למצעד השירים השנתי של תחנות הרדיו.

בשנת 2022 בר הצטרף לקאסט של ״ארץ נהדרת״ ומאז הוא מככב במערכונים שמתפוצצים ברשת וגורפים אלפי צפיות. במקביל הוא מקדם קריירה מוזיקלית, בנובמבר של אותה שנה בר הוציא אלבום בשם ״החופש הגדול״. עכשיו כל מה שנותר זה לחכות לאירוע החתונה, לפי ההרגשה שלנו - הולך להיות ערב ייחודי וקורע. 

תמיר בר התארס לבת זוגו (צילום: מתוך אינסטגרם)
צילום: מתוך אינסטגרם