למעלה מחמישה חודשים עברו מאז שקווין צרפתי עלה על הסוס הלבן ושלף טבעת נישואים במהלך חופשה זוגית במרוקו - וכמובן שאביבית אמרה לו "כן". אך כעת, אנחנו נאלצים לבשר כי מערכת היחסים בין השניים לא החזיקה מעמד - והם נפרדו.

רק לפני ארבעה חודשים בר זוהר וצרפתי עבור להתגורר בבית חדש בבניין גינדי שבתל אביב, ובזמנו היא מסרה לנו: "היא מסרה לנו: "מתרגשת מההתחלה החדשה שלנו, הרבה יותר ביתית ומשפחתית". 

אביבית בר זוהר מתחתנת (צילום: סלפי/אינסטגרם)
אביבית בר זוהר מתחתנת | צילום: סלפי/אינסטגרם
 

אביבית בר זוהר וקווין בהשקה של "מלכות" (צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור)
צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור

כזכור, השניים הכירו לראשונה לפני כשנתיים - ועברו לא מעט מהמורות במהלך מערכת יחסים, שכללו האשמות מצד הפרודה של קווין בזמנו - שיצאה נגד אביבית בטענה שהיא "גנבה לה את המשפחה". למרות זאת, בר זוהר וצרפתי צלחו את העניין - והצליחו לתחזק זוגיות יציבה למדי לאחר מכן. 

הפרידה של השניים היום (חמישי) מגיעה די בהפתעה, שכן היה נראה כי אביבית סוף כל סוף מצאה לעצמה את שאהבה נפשה. נזכיר כי עד היום, כמעט חצי שנה מאז האירוסים, השניים עדיין לא קבעו תאריך לחתונה. בזמנו מקורבים סיפרו לנו שזה עלול להיות בגלל שצרפתי עדיין לא קיבל גט מהגרושה שלו בפריז. 

אביבית בר זוהר וקווין צרפתי (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
צילום: מתוך אינסטגרם, instagram
 

אביבית בר זוהר וקווין צרפתי, אפריל 2023 (צילום: פול סגל)
צילום: פול סגל

בשיחה שלנו עם אביבית רק לפני חודש ימים, היא מסרה לנו: "לא קבענו תאריך כי לא מצאתי אולם, אלא אם כן מישהו מוכן לעזור לי ולמצוא לי אולם מהמם, כי אני לא מתחברת כרגע לשום אולם". 

מטעמה של אביבית בר זוהר טרם התקבלה תגובה.